-
Posts
910 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jupi
-
słodkie tygryski, :loveu: skusisz się na jednego?:cool3:
-
Gratuluje sukcesów!!!!:klacz: :laola:
-
no ja tez mam szczekacza, :evil_lol: jak jedziemy na treningi to Jupi jest tak pobudzony jakby nie dawał sobie rady z emocjami, nakręcony na maxa w domu zostaje i nawet nie pisnie ale gdzies na zewnatrz go zostawić na chwilkę to nie ma szans, ujada jak opętany
-
[img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-15-14.jpg[/img] śliczne oczko wodne:lol:
-
[quote name='M10M']Ależ im symbioza wyszła.... :lol: I tak od razu, bez kłopotów? ;)[/quote] z Jupisiem tak:loveu: z Bosarkiem jest troszkę gorzej;)
-
Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie kwietnia 2007" - WYNIKI!!! (str. 9)
Jupi replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][B]63.[/B][/SIZE] [/CENTER] [B]autor : Jupi na fotce: Jupi i Ramzes [/B][CENTER][SIZE=3][B]Wspólny sen[/B][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://images21.fotosik.pl/188/e207f5ee5f5942a9.jpg[/IMG] -
kiciuś już z nami mieszka i zaprzyjaźnił się z Jupciem:loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/187/ad0549869e6d671c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/188/3a9af6dc6a05eaf8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/188/e207f5ee5f5942a9.jpg[/IMG]
-
Fajny labiszonek:lol: szkoda tylko że tak wiele z nich mija się zupełnia z jakimkolwiek zadaniem do jakiego mają predyspozycje
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Jupi replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
uff trochę nadrobiłam zaległości w twojej galerii super filmiki:cool3: :lol: śliczna fotka ślicznego psa:-) [img]http://img59.imageshack.us/img59/6190/foto013ml2.jpg[/img] fajne fotki z treningu psów ratowniczych super pieski, zwłaszcza Goliat:loveu: [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6971/ratownictwo131.jpg[/IMG] -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Jupi replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[img]http://images20.fotosik.pl/228/f7137c5d1046fe9c.jpg[/img] świetne:loveu: -
No proszę:lol: fotki piękne:p chciałam tylko skromnie zauważyć że ja mieszkam przy PN Ujście Warty więc stąd zaproszenie, bo wcale nie o park chodziło:evil_lol: a Bosarek zresztą też z Parkiem powiązany bo kupiony z hodowli od Konrada W. czyli dyrektora Parku:lol:
-
boskie te amerykańce:loveu: Pozdrawiam
-
właśnie Marysiu zapraszam do PN Ujście Warty!:lol:
-
super macie:multi: bardzo ładne kolorki, zwłaszcza ten w kuchni mi się bardzo podoba i firanki:loveu:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
Jupi replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
[img]http://images21.fotosik.pl/166/bb31c96b989471f1.jpg[/img] ale boski jest:loveu: ale ten czas leci zobaczysz nim się obejrzysz on szybko wyrośnie rób jak najwięcej fotek potem za rok nie będziesz mogła uwierzyc że był taki maleńki i nosiłaś go na rękach jak ja mojego Bosarka:evil_lol: -
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
Jupi replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
ale masz słodkiego małego niedźwiadka:loveu: bardzo się cieszę:multi: -
Oj musiałabym znaleźć bardzo odludniony kawałek plaży:evil_lol: Apropo wyjazdu nad morze ostatnio TZ leżał na podłodze z Bosarem i głaszcząc gadał do niego, że nawet jeszcze nad morzem nie był i wtedy mu się przypomniało, że Jupek też nie był i mówu do Bosia : :Nie martw sie Jupi pojedzie i Ci opowie":evil_lol: a ja "Nie martw się Bosarku Ty też pojedziesz":evil_lol: przekomażamy się często z TZ-tem o psy bo oba są nasze ale Jupi jest bardziej TZ-ta, a Bosarek- mój i zawsze każdy chce coś lepszego dla swojego, przemycam Bosiowi lepsze kąski i przewinienia zrzucamy na Jupka:evil_lol:
-
ale fajne fotki plażowe:lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Jupi replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
jakie śliczności:loveu: czyściszki piękne, na pewno bardzo szczęśliwe:lol: -
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/spacer/bulk10.jpg[/img] super wyżerka:cool2: PS. Ramzes jest już z nami :loveu: niebawem wrzucę jakieś fotki:lol:
-
[img]http://img405.imageshack.us/img405/9826/resizeof1009746hn0.jpg[/img] słodkości:loveu: :loveu: :loveu:
-
o widzę że odwiedziłaś Stobnicę:lol: a był czarny terier rosyjski Borys ten biały owczarek to Chinook? Pozdrawiam kocham wilki:loveu:
-
w sobotę byłam na egzaminach psów ratowniczych w Niemczech i jednym z uczestników był wyżeł węgierski, pokazałam TZ-towi jaką będziemy mieli suczkę:lol: :evil_lol:
-
[img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-1-4.jpg[/img] no cudnie:loveu: ja w tym roku postanowiłam nie inwestować w krzaczki i drzewka, ewentualnie owocowe jesienią bo posadziłam 2 krzewy w tym 1 forsycje nawet zabezpieczyłam ją wkoło patykami i folią i po godzinie jak do nie poszłam to okazało się że... ZNIKNEŁA!!! :crazyeye: nadal nieznane sa okoliczności:evil_lol: nie było rzadnych śladów po przestepstwie po prostu nie było tylko krzaka została tylko karteczka w ziemi z napisem co tam rośnie:evil_lol: natomiast drugi krzaczek też w dziwnych okolicznościach stracił wszystkie listki i potem gałazki zostały tylko korzenie:diabloti: [img]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-31-29.jpg[/img] szczęśliwy Leon boski:loveu: [quote][B]ten śliczny, maleńki ryjek przedwczoraj upolował mysz :cool1: wielką polną mysz :cool1: I przyniósł na taras :placz: :placz: [/quote][/B] bravo dla Stefana :multi: ja bym się cieszyła:lol: i jeszcze Ci przyniósł dowód jego miłości do Ciebie, a Ty nie doceniasz?:cool3:
-
[img]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/piaski%20-%20skoki/0777.jpg[/img] rewelka:loveu: brakuje mu tylko peleryny supermena:evil_lol: