dawno mnie tu nie było, ale dziś miałam chwilę i obejrzałam sobie cały Wasz fotoblog i było warto:p
świetne fotki:lol:
ona jest tak piękna, że aż brak mi słów
[SIZE=1]moja siostra choruje na gończaka, muszę jej powiedzieć o tym fotoblogu, to jajko zniesie[/SIZE]:evil_lol: