-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
ja się też spasłam i schudnąć nie mogę, ale jutro idę zczaić hormony tarczycy, co miałam zalecone wykonać w lipcu jakoś...:evil_lol::evil_lol: kuźwa, czemu mój kundel moczyć się nie chce:placz: -
Negri, jak widać problem jest taki, że nikt tymi pieniędzmi nie zarządza i nikt się do tego nie garnie:evil_lol: z tego co pamiętam sunia ma ok. 220 zł, myślę, że połowę można na to ogłoszenie dać. jak myślicie?..
-
już widzę zdegustowaną minę oblanej z okazji Dyngusa Sati...:evil_lol::evil_lol:
-
allegro jeszcze ma na 2 dni, może to będą TE 2 dni?.. ;)
-
mam nadzieję, że same dobre:eviltong:
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
skacz po DT! -
hehe, dlatego przed wysłaniem długiego posta najpierw go kopiuję do schowka:evil_lol:
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
xmatrix, ok.. postaram się zajrzeć do niego we wtorek, może zrobię jeszcze jakieś zdjęcia.. Agata, no niestety Ola la, domyślam się, że wiesz, ale napisałam dla jasności jeszcze raz.. ;) obyśmy tylko zdążyli z tym DT.. -
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Ola la, sensacji żadnej nie ma, bo pies był niezauważony przez pracowników tylko kilka godzin, a ten, kto go podrzucił zostawił mu jedzenie i wodę, choć to w żaden sposób go nie usprawiedliwia.. Dogo, jakikolwiek, choć nam z płatnym będzie ciężko.. Niko w hotelu, Fiona na płatnym DT i Sati na dożywotnim płatnym DT.. -
[B]Marta[/B], psy miały po prostu udany spacer:evil_lol: no pewa, że ładna koszulka, oluś cały ładny:evil_lol: [B]eria[/B], no co, zapowiadałam im pracowite święta, dotrzymuję tylko obietnicy:eviltong: [B]Dobcia[/B], oby miała dalej tyle energii ile teraz;) [B]Mysia[/B], mnie widują, mus to mus:diabloti: ale cóż.. łee.. nie było, tylko tak na zdjęciu ujadanie czarka złapałam:shake: no ba, że dużo zdjęć:multi: dziś bym też całą stertę przywiozła, ale nie chciało mi się brać aparatu, bo miał być standardowy spacer.. ale skończyło się na pożyczeniu rowerów i zrobiliśmy sobie z bratem małą wycieczkę ;) Mona mnie zaskoczyła, bo normalnie się guzdrze i jazda z nią to żadna przyjemność.. a dziś zebrała się w sobie i zasuwała aż miło! zdziwiona jestem, że mimo wieku i otłuszczenia.. (przy Olka psach to tuczniki normalne:oops::oops:) taką mają kondycję:multi: dziś rowerem nad jeziorko (będzie kilka km podejrzewam - muszę zainwestować w licznik:evil_lol:), tam trochę pływania i aportów, potem powrót z przerywnikami na eksplorację terenów.. a jeszcze załapały się na krótki spacer po łąkach i moczenie dupska w rzeczce.. ;) i nie wyglądają na wykończone:multi: wiem, że dla zdrowego psa to żadna rewelacja, ale biorąc pod uwagę ich ostatni tryb życia jestem z nich zadowolona ;)
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Dogo - warunki są spoko - nowe ciepłe suche budy, dostatek żarcia, wody, pojedyncze kojce. Co do leczenia - zawsze jest jakieś przeprowadzane jeśli pies tego wymaga, nie wiem niestety jednak, czy tu było już jakieś zastosowane, bo sprawa jest świeża. Ola, najważniejszy jest jakiś DT, bo z tym psiakiem jest naprawdę krucho i wydaje mi się, że nie zniesie nawet najlepszych schroniskowych warunków.. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
zostaw sobie Desirę, 2 kropki prezentują się bombowo:cool3: trzymam kciuki za zdrowie Figowej.. coś się psiaki zaczynają sypać na dogo:shake: -
a Bystrej stuknął 6ty roczek... ;)
-
cześć Uszaki:diabloti:
-
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
wiq replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
nooo to oby tak dalej!:multi: -
o latających holendrach słyszałam, ale o latających węgrach mi nie wspominali...:roll: :evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
daj no jakieś zdjęcia, a nie się obeżerasz we święta..:evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
nie, nie, pracoholik to zdecydowanie za duże słowo..:evil_lol: raczej nieudacznik, który ma wiecznie coś zaległego:evil_lol::evil_lol: gronki:loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/102/198770a3a157866amed.jpg[/url] - właśnie podobna morda mi zalega na kolanach:evil_lol: -
wesołe jajko:evil_lol:
-
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
wiq replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
piękne bydlątko :mdrmed: a ból nadal dokucza? -
piękne zdjęcia, wklejaj częściej! :) powodzenia na semi, [SIZE=1]ja mam nadzieję nieco skorzystać pośrednio przez Od-Nowę...:evil_lol:[/SIZE]
-
trasa wielkanocnego spaceru już opracowana?..:evil_lol:
-
przepraszam za OT, ale b. pilnie potrzebny tymczas!.. http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-porzucony-niewidomy-przerazony-kto-przygarnie-staruszka-na-dozycie-135214/
-
przepraszam za OT, ale b. pilnie potrzebny tymczas!.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-porzucony-niewidomy-przerazony-kto-przygarnie-staruszka-na-dozycie-135214/[/url]