Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ja się też spasłam i schudnąć nie mogę, ale jutro idę zczaić hormony tarczycy, co miałam zalecone wykonać w lipcu jakoś...:evil_lol::evil_lol: kuźwa, czemu mój kundel moczyć się nie chce:placz:
  2. Negri, jak widać problem jest taki, że nikt tymi pieniędzmi nie zarządza i nikt się do tego nie garnie:evil_lol: z tego co pamiętam sunia ma ok. 220 zł, myślę, że połowę można na to ogłoszenie dać. jak myślicie?..
  3. już widzę zdegustowaną minę oblanej z okazji Dyngusa Sati...:evil_lol::evil_lol:
  4. allegro jeszcze ma na 2 dni, może to będą TE 2 dni?.. ;)
  5. mam nadzieję, że same dobre:eviltong:
  6. hehe, dlatego przed wysłaniem długiego posta najpierw go kopiuję do schowka:evil_lol:
  7. xmatrix, ok.. postaram się zajrzeć do niego we wtorek, może zrobię jeszcze jakieś zdjęcia.. Agata, no niestety Ola la, domyślam się, że wiesz, ale napisałam dla jasności jeszcze raz.. ;) obyśmy tylko zdążyli z tym DT..
  8. Ola la, sensacji żadnej nie ma, bo pies był niezauważony przez pracowników tylko kilka godzin, a ten, kto go podrzucił zostawił mu jedzenie i wodę, choć to w żaden sposób go nie usprawiedliwia.. Dogo, jakikolwiek, choć nam z płatnym będzie ciężko.. Niko w hotelu, Fiona na płatnym DT i Sati na dożywotnim płatnym DT..
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Marta[/B], psy miały po prostu udany spacer:evil_lol: no pewa, że ładna koszulka, oluś cały ładny:evil_lol: [B]eria[/B], no co, zapowiadałam im pracowite święta, dotrzymuję tylko obietnicy:eviltong: [B]Dobcia[/B], oby miała dalej tyle energii ile teraz;) [B]Mysia[/B], mnie widują, mus to mus:diabloti: ale cóż.. łee.. nie było, tylko tak na zdjęciu ujadanie czarka złapałam:shake: no ba, że dużo zdjęć:multi: dziś bym też całą stertę przywiozła, ale nie chciało mi się brać aparatu, bo miał być standardowy spacer.. ale skończyło się na pożyczeniu rowerów i zrobiliśmy sobie z bratem małą wycieczkę ;) Mona mnie zaskoczyła, bo normalnie się guzdrze i jazda z nią to żadna przyjemność.. a dziś zebrała się w sobie i zasuwała aż miło! zdziwiona jestem, że mimo wieku i otłuszczenia.. (przy Olka psach to tuczniki normalne:oops::oops:) taką mają kondycję:multi: dziś rowerem nad jeziorko (będzie kilka km podejrzewam - muszę zainwestować w licznik:evil_lol:), tam trochę pływania i aportów, potem powrót z przerywnikami na eksplorację terenów.. a jeszcze załapały się na krótki spacer po łąkach i moczenie dupska w rzeczce.. ;) i nie wyglądają na wykończone:multi: wiem, że dla zdrowego psa to żadna rewelacja, ale biorąc pod uwagę ich ostatni tryb życia jestem z nich zadowolona ;)
  10. Dogo - warunki są spoko - nowe ciepłe suche budy, dostatek żarcia, wody, pojedyncze kojce. Co do leczenia - zawsze jest jakieś przeprowadzane jeśli pies tego wymaga, nie wiem niestety jednak, czy tu było już jakieś zastosowane, bo sprawa jest świeża. Ola, najważniejszy jest jakiś DT, bo z tym psiakiem jest naprawdę krucho i wydaje mi się, że nie zniesie nawet najlepszych schroniskowych warunków..
  11. zostaw sobie Desirę, 2 kropki prezentują się bombowo:cool3: trzymam kciuki za zdrowie Figowej.. coś się psiaki zaczynają sypać na dogo:shake:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    a Bystrej stuknął 6ty roczek... ;)
  13. cześć Uszaki:diabloti:
  14. nooo to oby tak dalej!:multi:
  15. wiq

    Precel&Bazyl

    o latających holendrach słyszałam, ale o latających węgrach mi nie wspominali...:roll: :evil_lol:
  16. daj no jakieś zdjęcia, a nie się obeżerasz we święta..:evil_lol:
  17. nie, nie, pracoholik to zdecydowanie za duże słowo..:evil_lol: raczej nieudacznik, który ma wiecznie coś zaległego:evil_lol::evil_lol: gronki:loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/102/198770a3a157866amed.jpg[/url] - właśnie podobna morda mi zalega na kolanach:evil_lol:
  18. wesołe jajko:evil_lol:
  19. piękne bydlątko :mdrmed: a ból nadal dokucza?
  20. wiq

    Galeria Daisy

    piękne zdjęcia, wklejaj częściej! :) powodzenia na semi, [SIZE=1]ja mam nadzieję nieco skorzystać pośrednio przez Od-Nowę...:evil_lol:[/SIZE]
  21. trasa wielkanocnego spaceru już opracowana?..:evil_lol:
  22. przepraszam za OT, ale b. pilnie potrzebny tymczas!.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-porzucony-niewidomy-przerazony-kto-przygarnie-staruszka-na-dozycie-135214/[/url]
  23. przepraszam za OT, ale b. pilnie potrzebny tymczas!.. http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-porzucony-niewidomy-przerazony-kto-przygarnie-staruszka-na-dozycie-135214/
  24. przepraszam za OT, ale b. pilnie potrzebny tymczas!.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-porzucony-niewidomy-przerazony-kto-przygarnie-staruszka-na-dozycie-135214/[/url]
×
×
  • Create New...