Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. o matko, dom na cito :(
  2. no to niechaj Beata kombinuje puszkę:evil_lol:
  3. niechże ktoś ją dostrzeże...
  4. mogę wystawić mu allegro i ale.gratkę, tylko poproszę tekst, kontakt i ładne zdjęcia na PW ;)
  5. Karilka, co to tej Twojej poszukiwanej smyczy, nie myslalas nad wystawówka ONkowa?
  6. [B]orzech[/B], ja bym proponowała wybrać się na szkolenie, bo z tego co piszesz można wywnioskować, ze totalnie nie panujesz nad psem, nie masz z nim wiezi, a on Tobie nie ufa:roll: jak nauczyc, zeby dawal sie czesac/strzyc? normalnie, pokazujesz sama szczotke/nozyczki, dajesz psu powachac, nagradzasz, po jakims czasie dotykasz tylko siersci, nagradzasz, pozniej delikatnie czeszesz, itp, itd. czasem zajmuje kilka dni/tygodni.. skoro futro jest w tak fatalnym stanie to faktycznie wybierz sie z psem do weta, zeby go zobaczyl i zdecydowal, czy mozna i warto mu podac sedalin, wyczesz psa, bo zaraz mu sie skora pod tymi koltunami zaparzy, i wez sie za Twoje relacje z psem...
  7. korzystając z wolnego dnia zrobiłam jemu i fionie allegratke i allegro. poprosze jeszcze kogos o reszte
  8. super ;) ja probuje jej i niko zrobic ogloszenia, ale komp mi zdychaaaa :chainsaw:
  9. nie ten pies:loveu: namawiam Gosiaka do powrzucania lublinieckich psiaków w metamorfozy, ale wymiguje się, że czasu nie ma:evil_lol: chyba sama się za to zabiorę:evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    Ziunia, dyć to szkodniki, nie żałuj:evil_lol: Dobcia, to już byś z Olkiem musiała gadać, czy gdzieś by komu nie wcisnął na przewózkę do Kraka ;) Diabeł, ciekawe co słyszałaś :laugh2_2:
  11. przystojniak nadal bez domu?..:shake:
  12. no zdaję sobie sprawę i przyznaję, że taktyka ta mimo swego oszukaństwa działa świetnie:evil_lol:
  13. w moim rodzinnym mieście popularne swego czasu były miksy malamut/akita, dob/on, bokser/ast, bokser/on... a metropolia to to nie jest:evil_lol: nie no, ogólnie nabijam się strasznie z tego podciągania pod rasy, ale nie wykluczone, że nasz kolega kiedy gdzie koło rottka stał.. ;)
  14. zaglądam na wątek ;) pamiętacie mnie i Monę ze skowroniego?..:eviltong: trzymam kciuki za dymplomowanego, mam w rodzinie nauczycielke i slyszalam, jakie to wypruwanie żył...:evil_lol:
  15. może to miszung rott/on, albo rott/dob? przyłączę się do wątku, żeby Ci nie było smutno:evil_lol:
  16. aport rewelacyjny:evil_lol: a Tajga tak samo kocha wodę jak Bystra :evil_lol:
  17. widzę, że Ernest ma hojny fan klub!:loveu: czekam na zdjęcia:cool3::evil_lol:
  18. niektualne już, wygasły
  19. podnoszę temat offem:oops: może u któregoś szpicomaniaka znajdzie się kawałek serca, ogródka, budy i nieco strawy dla pieska w typie szpica średniego, który całe życie cierpiał... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slask-niko-po-raku-6-latach-w-schronie-potrzebuje-jeszcze-80zl-deklaracji-119990/[/url]
  20. już się nie zmieściło, ale wszuciłam info do pierwszego postu
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img7.imageshack.us/my.php?image=dscf46761.png][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5940/dscf46761.png[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/my.php?image=dscf46771.png][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5141/dscf46771.png[/IMG][/URL] :loveu::loveu:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    si,aleksandra kajowo-czarkowa ma jeszcze 6 na wydaniu:diabloti: więc dobre domy - ZGŁASZAJCIE SIĘ:evil_lol:
×
×
  • Create New...