Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. [url]http://img523.imageshack.us/img523/5828/plawki7.png[/url] to jest w pytę :mdrmed:
  2. no dyć mosz diabeł dona jak się patrzy:evil_lol:
  3. Nikoo.. spadaj do domu..:eviltong:
  4. no zobaczymy.. może uda się mu dupsko przed kojcem uratować..
  5. Lwie Serce:evil_lol:
  6. tylko tak słodko wygląda, diablica jedna:diabloti::evil_lol:
  7. sama rama bez dynama powinna przetrwać.. :evil_lol:
  8. dobra, ja tam się już nie odzywam, nie z moimi zderzeniami z drzewami, wjeżdżaniem do rowów, psuciem 3 rowerów sezonowo, przerywaniem ciągłości tkanek itp :evil_lol: popatrzę jak dyskutujecie o BHP:evil_lol:
  9. wiq

    Co slychac?

    Kojot to raczej szczęściarz:evil_lol: gops, ja wiem, po co tak kombinować :evil_lol: moje idą na zwykłej smyczy przepinanej 2 szt, jedna luzem, a jak dojadę do lasu to spuszczam dziadostwo i lecą za rowerem:cool3: jak ma 11 miesięcy to delikatnie z nią, obserwuj po prostu i nie zamęczaj narazie..
  10. wiq

    Co slychac?

    prawa strona jest dobra jak jeździsz drogami z ruchem samochodowym, że się tak wyrażę ;) wtedy odgradzasz psa rowerem od aut.. ;)
  11. heh, jeszcze trochę energii w niej drzemie ;)
  12. wiq

    Co slychac?

    jak przestanie biegać:evil_lol:
  13. widzę, że dobrze się dzieje u Fiony!:multi::evil_lol:
  14. Jutro kończy się bazarek - ostatnia szansa, żeby zaszaleć:eviltong::evil_lol:
  15. widzę, że Naa już wyjawiła plany:evil_lol: trzymajcie kciuki za to, żeby wyadoptowała do tego czasu innego tymczasa ;) no albo żeby Czesław znalazł przed tym czasem super dom:eviltong:
  16. wiosna pełną gębą!:multi:
  17. [url]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/Kasi%20banda/DSC_0140.jpg[/url] marzenie:loveu: tylko skołuję sobie dom z gumy i wygraną w totka - wpisuj mnie w kolejkę po szczona:evil_lol:
  18. jeśli znasz kogoś na dogo, kto się nimi zajmuje to się ucieszymy, jak zaprosisz.. ja nie znam.. póki co założyłam mu jeszcze wątki na owp, a na owczarek.pl wrzuciła go dobra dusza ;)
  19. kawał psa!:evil_lol:
  20. może da mu ktoś bezpłatny tymczas? na żarcie i kastrację kasa się znajdzie, ale płacić dodatkowo za pobyt nie damy rady:shake: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2391/s290309021.jpg[/IMG]
  21. a satka dalej taka koścista czy się zaokrągliła?:evil_lol:
  22. dam Ci w ten weekend :P
×
×
  • Create New...