Kojot to raczej szczęściarz:evil_lol:
gops, ja wiem, po co tak kombinować :evil_lol: moje idą na zwykłej smyczy przepinanej 2 szt, jedna luzem, a jak dojadę do lasu to spuszczam dziadostwo i lecą za rowerem:cool3:
jak ma 11 miesięcy to delikatnie z nią, obserwuj po prostu i nie zamęczaj narazie..