Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    i w ramach żartu..:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2729/wilkp.jpg[/IMG] :laugh2_2:
  2. ja ciągle pamiętam o tym, że miałam bazar zrobić na straszych panow, ale dopiero za tydzien do domu zjade, a tam mam wszystko:P jeszcze jednej rzeczy z poprzedniego nie wyslalam:oops::oops:
  3. jaki zapaszek musiał być:evil_lol:
  4. miło czytać o jej przemianie ;)
  5. kiedy jakieś dobre wieści się pojawią na tym wątku?..:cool3:
  6. ech, Ty też na zesłaniu..:evil_lol:
  7. stosunki o poranku:evil_lol::evil_lol: a Kreon zaś zdyskryminowany kiblował w rudzie:placz:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Gosiak[/B], jeszcze parę spacerów z tym babincem i sie chlop wkurzy i poustawia to talatajstwo:evil_lol: [B]eria,[/B] ziemia smaczna jest, nie wiesz?:evil_lol: i jeszcze jakas krecia kupa sie moze zawinie, mniam mniam:diabloti: [B]Dobcia, Od-Nowa[/B], po mojej 3 tyg nieobecnosci juz chyba nie beda z przezarcia mialy sily sie czymkolwiek dozywiac:shake: z przezarcia:diabloti: kasiasty TZ z mieszkaniem na obrzezach an cito:evil_lol::evil_lol: [B]Weronika[/B], to Gosiaka musisz pomeczyc, zeby galerie mu zalozyla:eviltong: [B] bumerang[/B], sumienie mi meczyc pozwala, ale psy sie na starosc psuja :placz: [B]anetta[/B], jakie zdjecia?
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    utknęłam w mieście stumostów na kilka dłuższych dni, w międzyczasie odwiedzając Wielkopolskę ;) niestety cierpię na niedobór mych głupich psów:evil_lol: a tu jeszcze takie coś na wiq czeka...:cool3: a ciu ciu:evil_lol: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6965/sdscf46751.png[/IMG]
  10. trzymam kciuki ;)
  11. mnie tam sie zdaje, ze nie bardzo ;) rekreacyjnie mozna, ale bez szalu
  12. Satka sie przypomina:cool3:
  13. nie bierz flata:eviltong:
  14. Wiosna, świetne wieści ;) :) widać, że o chłopaka dbacie :mdrmed: żeby tylko dom się znalazł..
  15. ja mogę 50 zł, ale w przyszłym mies. (czyli już wkrótce:evil_lol:)
  16. Ola la, super!:multi: trzymam kciuki, za Rotkę i Misia!
  17. zrobie, zrobie, ale po majówce:evil_lol:
  18. i tym bardziej nie odpowiadasz na moje zapytania konkretne, np jak sie zachowuje na tym spacerze? jest gon z graniem?:evil_lol: odpowiedziec mozesz na PW:cool3: no net netem, dlatego pytam się o zdanie osób doświadczonych w kwestii psow, nazwijmy to, ogarowatych. jakby mi powiedzial wieloletni hodowca tej rasy: aza to ogar, wpisanoby ja do KW, mysliwi polujacy z ogarami potwierdziliby jej przynaleznosc do rasy, to bym sie nie czepiala:cool3: sledze Twoja galerie i obserwuje ewolucje pogladow nt rasowosci Azy, dlatego glownie podjelam polemike:cool3: po co to wszystko? forum dyskusyjne, to dysktujemy:evil_lol: a ze lekko nie w tym topiku, coz, dogo slynie z offtopikow:diabloti:
  19. Agnes, psychika nie taka, przeglądu niet, hodowcy nie widzieli.. ;) czyli takie gdybanie, bo ja na wiedzy tylko posiadaczy rasy bym nie polegała.. a na spacerze co? gon z graniem? ;) bo same latanie po tropie to wybacz, ale nie wystarczy.. :mdrmed: btw, ja od ludzi na ulicy często słyszę, że mam seterki, labradorki.. a kundel za to jest 'na pewno rasowym psem':evil_lol:
  20. [B]Agnes[/B], ze sie tak spytam, hodowcy rasy dojrzeli w niej ogara czy moze wpisano ja do KW?:eviltong: czy jedno i drugie?:cool3:
  21. CASIA, podaj adres na który mam wysłac bazarek!:eviltong: (albo prosze ladnie odwiedzajacych, zeby mi nr tel do CASII podali na PW:cool3:)
×
×
  • Create New...