oj ludzie, ludzie...
chyba nikt nie chce robić z niego kanapowca bez charakteru i iskry, tylko celem jest to, aby dobrze czuł się we właśnej skórze i aby znalazł aktywnego właściciela, który da mu możliwość na upuszczenie energii życiowej ;) i myślę, że jamor właśnie to mu zapewni ;)
chyba myślicie o tym samym, tylko się dogadać nie możecie ;)