Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. znalazłam takie nowości na allegro: [url=http://www.allegro.pl/item595723382_jamnik_jamniki_oryginalna_obroza_15mm.html#gallery]Jamnik, Jamniki - oryginalna obroża 15mm (595723382) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item595712628_seter_szkocki_gordon_obroza_25mm_hand_made.html]Seter Szkocki Gordon - obroża 25mm - HAND MADE!! (595712628) - Aukcje internetowe Allegro[/url] wyglądają bardzo fajnie:cool3:
  2. trzymam kciuki!
  3. [B]anett[/B]:lol: a wiesz, że ostatnio o tym myślałam, żeby go reklamować jako szpica?:evil_lol: osobiście to wymyślanie kundlom ras bardzo mnie śmieszy, ale nie można odmówić tej taktyce skuteczności:eviltong:
  4. młodzież przysposobiona już do PP?:lol::evil_lol:
  5. kurde, jakoś przeoczyłam te łowce.. ostatnio zachwycałam się koźlaczkiem za to:evil_lol::lol:
  6. bossska ta jajogłowa:loveu: i faktycznie nowa fryzura twarzowa :)
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]alive[/B], zawsze jak się odzywasz cieszę się, żeś alive:evil_lol::loveu: [B]Od-Nowa[/B], zabawa jest z tym:lol: [url=http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090320/POWIAT11/775303690]Prudnik: Bestia z Mokrej to duży drapieżnik! Dyrektor ZOO: To może być puma albo lampart[/url]
  8. [B]znikam[/B], trzymam kciuki za ozdrowienie i za powodzenie misji:evil_lol:
  9. Babatta, a wchodzisz przez stronę bazy? Jak tak, to cała baza jest zablokowana, i trzeba bezpośrednio [url]www.fcr[/url]. f o r a. pl
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ziunia[/B], dobre:evil_lol: [B]Dobcia[/B], futro futrem, ale sadło też wyhodowała[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9500/newbag8166457.gif[/IMG] okolica niepowtarzalna, to fakt:loveu:
  11. zulugula, sory za przekręcenie nicka ;) szkoda, że nie ma dużych zdjęć, ale cóż.. ;) kurczę, brakuje mi tu jakiejś relacji wolontariuszek..:eviltong:
  12. [B]anett[/B], dokładnie, z kasą totalna kapa, choć belgowi zaoferowali się z pomocą ;) [B]nescca[/B], zdaj relację ;)
  13. obawiam się, że większość kupuje flaty bardzo pochopnie.. myśląc, że to to samo co golden czy lab, bo przecież retriever ;) idealny piesek rodzinny.. bla bla:evil_lol:
  14. noooo dobraaa.. trochę się poruszały przeciągając tą szmatę...:eviltong::evil_lol:
  15. [url=http://www.gundogmag.com/gundog_breeds/GD_flat_1108/index.html]The Flat-Coated Retriever[/url] znalazłam dziś taką charakterystykę rasy. muszę przyznać, że bardzo na moją modłę, aż byłam zdziwiona:evil_lol: najwyraźniej moje obserwacje nie są jednak tak odosobnione:evil_lol:
  16. co Wy tak tylko zalegacie na tych wyrach?:evil_lol:
  17. no dyć dziewczyny chcą zrobić jej ogłosznie w MP:diabloti: Negri napisała: [QUOTE]Koszty: 55 zł za mieszczenie zdjęcia 10 zł za jedną linijkę tekstu[/QUOTE] :cool3: znajdźmy jej w końcu dom!
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/12011372-post170.html[/url]
  19. chyba największym problemem jest teraz ładne zdjęcie w dużej rodzielczości.. halo, halo, wolontaruszki! może zugula coś wymyśli? ;) Negri, myślę, że Twoja pomoc będzie tu bardzo mile widziana:loveu:
  20. [B]nescca,[/B] ze spaceru się pies strasznie ucieszy, a my ze zdjęć ;) na belgijskim została zadeklarowana pomoc.. oby sprawa Miśka szybko dobiegła do szczęśliwego końca..
  21. no pewnie, skoro ma kasę to trzeba próbować ogłaszać, gdzie się da..
  22. Rota nie jest w hoteliku, a w schronisku
×
×
  • Create New...