[B]anett[/B]:lol: a wiesz, że ostatnio o tym myślałam, żeby go reklamować jako szpica?:evil_lol: osobiście to wymyślanie kundlom ras bardzo mnie śmieszy, ale nie można odmówić tej taktyce skuteczności:eviltong:
[B]alive[/B], zawsze jak się odzywasz cieszę się, żeś alive:evil_lol::loveu:
[B]Od-Nowa[/B], zabawa jest z tym:lol:
[url=http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090320/POWIAT11/775303690]Prudnik: Bestia z Mokrej to duży drapieżnik! Dyrektor ZOO: To może być puma albo lampart[/url]
[B]Ziunia[/B], dobre:evil_lol:
[B]Dobcia[/B], futro futrem, ale sadło też wyhodowała[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9500/newbag8166457.gif[/IMG]
okolica niepowtarzalna, to fakt:loveu:
obawiam się, że większość kupuje flaty bardzo pochopnie..
myśląc, że to to samo co golden czy lab, bo przecież retriever ;)
idealny piesek rodzinny.. bla bla:evil_lol:
[url=http://www.gundogmag.com/gundog_breeds/GD_flat_1108/index.html]The Flat-Coated Retriever[/url]
znalazłam dziś taką charakterystykę rasy.
muszę przyznać, że bardzo na moją modłę, aż byłam zdziwiona:evil_lol: najwyraźniej moje obserwacje nie są jednak tak odosobnione:evil_lol:
no dyć dziewczyny chcą zrobić jej ogłosznie w MP:diabloti:
Negri napisała:
[QUOTE]Koszty:
55 zł za mieszczenie zdjęcia
10 zł za jedną linijkę tekstu[/QUOTE]
:cool3:
znajdźmy jej w końcu dom!
chyba największym problemem jest teraz ładne zdjęcie w dużej rodzielczości..
halo, halo, wolontaruszki!
może zugula coś wymyśli? ;)
Negri, myślę, że Twoja pomoc będzie tu bardzo mile widziana:loveu:
[B]nescca,[/B] ze spaceru się pies strasznie ucieszy, a my ze zdjęć ;)
na belgijskim została zadeklarowana pomoc.. oby sprawa Miśka szybko dobiegła do szczęśliwego końca..