[quote name='Zofia.Sasza']Przepraszam za spam - ale sprawa jest drastyczna!
Uwaga na użytkowniczkę o nicku IKA6 z Rudy Śląskiej. Imię Krystyna. Przedstawia się jako koci DT od 25 lat ze specjalnością w odchowie kociąt. W rzeczywistości trzyma w niewielkim, jednopokojowym mieszkaniu wielką liczbę kotów, nie zapewnia im właściwej opieki medycznej. Przyjęła kotkę na DS, a następnie oddała ją do schronu. Podłożyła wycieńczonej kotce karmiącej kolejny miot - część kociąt nie przeżyła. Długo by wyliczać - poczytajcie sami:
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=110981&hilit=IKA6[/URL]
Podobno teraz szuka kotów do swojej "kolekcji" przez PW na dogomanii :(
I taki news - jeszcze ciepły :( [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113145&start=59[/URL][/QUOTE]
czytałam,juz od dawna sledzilam ten watek
wariatka jakas!!!