-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
czy z ogloszen ktos dzwonil ??
-
BINGO - 5 kilo lęku i głodu. Ma dom i nazywa się KUBUŚ!
MartynaP replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Oj bardzo bym Ci była wdzięczna - ja FB nie jestem i nie wiem jak to gryźć... :) Dzięki! :)[/QUOTE] no to kto ma to wchodzic,pisac i rozsyłac :) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=180279731990263&num_event_invites=0[/URL] -
BINGO - 5 kilo lęku i głodu. Ma dom i nazywa się KUBUŚ!
MartynaP replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
moze mu wydarzenie na FB zrobic ;) -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
tak koło mikołowa,żor znalazalm tylko dwie osoby z żor wyslalam pw do sosnowca mam juz dziewczyne ktora skoczy na wizyte ja mam w domu wylęg ospy i niedam rady -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sa domki zainteresowane jeden chce Promyka drugi Bingo :) szukam kogos kto moglby zrobic wizyte w Orzeszu-znacie ??? ;) -
BINGO - 5 kilo lęku i głodu. Ma dom i nazywa się KUBUŚ!
MartynaP replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bingo mówisz ? :cool3: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
szukam osoby która mogłaby przeprowadzic wizyte przed adopcja w Sosnowcu ja niedam rady sie wyrwac niestety-mam w domu epidemie ospy :( bardzo prosze -
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Wiadomo już jak mała ??[/QUOTE] no własnie wiadomo ?? jak dobrze to moze malutka zmiana tytułu :D -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
maluchy rozrabiają ze hoho mysle ze nic sie nie bedzie dzialo-chodzi mi o zdrówko wszystko jest ok :) rano wrzeszcza w klatce -trzeba je wypuscic zeby mogly sie zalatwic bo w klatce nie zrobia ;) wariuja z moim psem i terroryzuja kota -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
MartynaP replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
czy ANETTTA zgodzila sie zobaczyc co i jak ??? -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='filomen']tak samo koty są "odrobaczane" w schronie - sunia była w Lupusie u dr Hylowej, tak więc na pewno jest odrobaczona dzisiaj juz kupka lepsza[/QUOTE] no to oby juz nic nie wylazło Ewa zgłoś się jak juz domku bedzie szukac...zrobi sie kilka ogloszen ;) -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']trzeci maluch to BALTO nadane przez moca35 :)[/QUOTE] super :) dziekujemy -wreszcie maluszki maja imiona -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Wpisałem się Tobie w wydarzenie. Prześlij mi informacje i dane.[/QUOTE] aa to ty ;) bardzo dziekuje jakie dane i informacje potrzebujesz ? ;) [quote name='paoiii']Ogłaszam wszem i wobec ze 2 maluszki nazwene są już przez cioteczkę [B]Bjutę[/B] :) Pierwszy na zdj w 1 poscie to [B]PROMYK[/B] a ten z drugiego zdj tez w tym poscie to [B]BINGO[/B][/QUOTE] Dziekujemy za imiona :loveu: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='filomen']Kocia część wolontariatu również dołącza się do życzeń, spokojnych, zdrowych Świąt od Nadziei na Dom czyli Kociej Chatki. a jak to w zyciu bywa - nie ważne czy kot czy pies - wlaśnie jest u nas w lazience mała sunia ze schronu. dziasiaj Piotrek na dyżurze zobaczył zasikane, zmarzniete maleństwo w klacie na metalowej podłodze. Wylazło z kontenerka ktory stał w klacie koło szczeniakarni. To miot który został przyniesiony 21 do schronu. trójka znalazła wlaścicieli a ta mała nie. Nie wiem co i jak jadła bo ma ok 4tyg i jeszcze ma problemy z samodzilnym jedzeniem. Ma mega sraczke mam nadzieje ze to tylko od zarcia schroniskowego. Dostaje smecte, nifuroksazyd, rozmoczony starter royala a do picia conva. masujemy brzuszek bo jest straszliwie duzy i wzdety. Została odrobaczona przez weta [IMG]http://images8.fotosik.pl/844/acf191582557bff4med.jpg[/IMG][/QUOTE] ale maleństwo ;) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=magenta][B]WESOŁYCH ŚWIĄT [/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=magenta]i duuuuużo kochających domków [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
MartynaP replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
wesołych świąt -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
MartynaP replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[url=http://glitery.pl/][img]http://tmp4.glitery.pl/text/357/59/4-Wesoych-wit---5628.gif[/img][/url] -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ogłosiłam juz maluchy troche [URL]http://sosnowiec.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.net/[/URL] [URL]http://szerlok.pl/[/URL] -
ogłoszona [URL]http://sosnowiec.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.net/[/URL] [URL]http://szerlok.pl/[/URL]
-
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
mamy wydarzenie na FB ale niepamietam gdzie sie fotki dodawalo [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=128882397173808&num_event_invites=0#!/event.php?eid=128882397173808[/URL]