-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek
MartynaP replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
super :) malutka zasługuje na domek i ten tymczasowy i ten stały kciuki ;) -
Boni mały niemiał książeczki?? myśle ze jakies 10 dni mozna go bedzie zaszczepic to juz bedzie najwyzszy czas ja niestety niedam rady finansowo tego załatwic ale mysle ze zorganizuje jakis bazarek i jakos to bedzie mały biega za moim kotem i psem-jest bardzo grzeczny.Załatwia sie koło gazety,widac ze sie stara ale nie trafia jeszcze :evil_lol:
-
juz jest ;) straszne mialam problemy bo bylam w sklepie,siec orange miala jakies problemy niemoglam nigdzie zadzwonic,nikt nie mogl do mnie balam sie ze Boni gdzies stoi i niemoze sie dodzwonic ale zadzwonila -moze dlatego ze niemA Orange ja zeby sie z nia skontaktowac dzwonilam od strazy miejskiej bo juz tracilam glowe ze boni zrobi sobie wycieczke i wroci z psem do krakowa spowrotem bo nie dodzwoni sie do mnie. ale maluch juz u mnie-jest słodki jak kazdy ;) grzecznie spi w pudeleczku swoim ale tylko przytulony do zabawek ktore dostal od Boni,zrobil siku stojac tylko przednimi łapkami na gazecie,troszke poszarpal kocyk i spi ;) tylne łapki ma szeroko roztawione budowe ciałka,tyłek jak amstaf -obstawiam ze mamusia albo tatus koło amstafa stali :)
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oczywiscie ze trzymamy z całych sił -
tak jak pisalam ze pewnie juz jest ;) usuniete...sorki za pośpiech
- 540 replies
-
[quote name='BoniM']Przyznam, że od weterynarza dostałam różne próbki suchych karm, mieszałam je tzn. w jeden dzień jedną, a w drugi inną i nic się nie działo. Najbardziej lubi royal canin medium dla juniorów. Jak do tej pory żadne sensacje żołądkowe mu się nie przydarzyły. Jest odrobaczony, ale nie zaszczepiony. Możemy podjechać do Będzina. Patrzyłam na mapie. To jakaś godzina drogi od Krakowa. A możemy jutro już?[/QUOTE] możecie ;) napisze ci na pw dokładnie adres
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Ufff , nareszcie gdzies jakaś dobra wiadomość ... No to jeszcze jakby ktoś wiedział o jakimś miejscu dla suni z 6 córeczkami , mają dt do środy a na Święta nie ma co z nimi zrobić :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/197950-Sunia-z-6-szczeniaczkami-zamarzaj%C4%85-na-%C5%9Bniegu-ko%C5%82o-Kielc!-B%C5%82agamy-o-pomoc[/url]![/QUOTE] jezzu :( lece na watek
-
[quote name='BoniM']Byłam z króliczkiem u weterynarza. W brzuchu cisza. Perystaltyka prawie stanęła. Antybiotyk, lek na wątrobę i podawanie zmiksowanych zupek jarzynowych dla niemowląt strzykawką do buźki. :( Kenny zabranie pieska na jeden dzień (wtorek) rzeczywiście nic nie da. :([/QUOTE] niema na co czekac -królik widac nieźle sie pochorował niech maluch przyjedzie-dam rade z trzema sytuacje mam ciezka ale jakis bazarek sie sklei i bedzie dobrze ;) jaka karme on je??? czy dostaje kurczaka,cos innego oprocz karmy?
-
[quote name='MartynaP']tez wrzuce na swojego FB[/QUOTE] ja na FB coprawda dopiero raczkuje i moze juz ktos zakladal ale im wiecej tym lepiej [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=157676030945588&num_event_invites=0#!/event.php?eid=157676030945588[/URL]
- 540 replies
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
długa ta cisza coś :( -
przepraszam Ewa nie zrobiłam ogłoszen-niemialam kiedy ale zaraz sie za to wezne
-
tez wrzuce na swojego FB
- 540 replies
-
JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek
MartynaP replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
śliczna jest :loveu: