[quote name='magaaaa']Martynko, to wszystkie zdjęcia jakie zrobilyśmy wczoraj.[/QUOTE]
ok wykorzystam te ktore wstawilas i skopiuje te z allegro
napiszesz mi cos o tych szczeniakach wiek,moze plec szczepienia ? skeje jakis tekst
kontakt na kogo? mam tylko numer do esperanzy