dlatego tez sie zdziilam bo wg okreslen Formicy Nuka ma teraz ok 3 / 3,5 miesiecy a ten wet dzis powiedzial ze 2 / 2,5 takze kazdy mowi inaczej.Ten wet u ktorego dzis bylam-musialam isc do tego blisko mnie bo do formicy nie mialam na przejazd to powiedzial ze za miesiac kolejne szczepienie