Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='jusstyna85']Czyli będzie miał domek? nie odnawiać allegra?[/quote] nie -on jutro ma juz jechac rano tzn.jestem umowiona ale nigdy nie daje tej 100 % pewnosci bo roznie bywa :roll:
  2. [quote name='jusstyna85']który? na allegro musze zmienić tekst, jakoś cięzko mi napisać coś wzruszającego o kotku :([/quote] ten od ciebie-tylko ten został ;)
  3. maluch prawdopodobnie pojedzie w poniedzialek do nowego domku :)
  4. no to czekamy na wieści ;)
  5. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1056/1006576rk3.jpg[/IMG] czy ta sunia to taka bardziej onkowata jest? bo mam Pana ktory szuka suczki w typie onka-jak urosnie to bedzie wzrostem jak onek? śliczna jest :loveu:
  6. [quote name='mysza 1']Niestety nic z naszego zachęcania nie wychodzi, bo tylko my 3, no 4 przychodzimy:shake:[/quote] ja tez śledze watek i juz podnosze ;)
  7. całego watku nie czytałam-przyznaje sie bez bicia :roll: ale mam pytanie o te psiaki z pierwszej strony-do pilnej adopcji. Moze trzebaby poszukac chociaz tymczasow.Moze juz gdzies bylo to omawiane ale tak jak juz pisalam calego watku nie dam rady przeczytac bo mi bardzo net zacina i ledwo strony przerzucam.
  8. [quote name='zulugula']kociak był the best Ciężko było odmówić Ci (czyt. Twoim podopiecznym) pomocy. To wszystko przez to kocie spojrzenie :evil_lol:[/quote], zrobie to dla ciebie i zmienie :cool3:
  9. [quote name='zulugula'] ps. MartynaP co się stało z Twoim kociaczkiem. Normalnie nie poznaję Cię tutaj na dogo. Dawaj go z powrotem :mad:[/quote] znudził mi się :eviltong: póki co niemam nic fajniejszego ;)
  10. [quote name='kako80']ja tez zapomnialam..przypomnialo mi sie jak ja znalazlam!wysle Ci ja poczta, postaram sie nie zapomniec![/quote] dobra bede wdzieczna -moge zwrocic za znaczek :eviltong:
  11. [quote name='kako80']Martyna, mam umowe adopcyjna od Pana z wroclawia, podaj mi adres na privie to Ci przesle, chyba, ze bedziesz kiedys w katowicach?[/quote] ooo matko moja umowa-na smierc zapomnialam Kurcze nie jezdze do katowic jesli to nie problem to moze faktycznie wyslij bo bedzie lezala u ciebie niewiadomo ile :roll: sory bardzo ale zapomnialam :oops:
  12. podnosimy kruszynki po domki śliczne :loveu:
  13. niestety niemam wyjscia-musze napisac tytaj: [COLOR=red][B]Koperek odezwij sie na gg[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]bo niemoge do ciebie wyslac PM[/B][/COLOR] [COLOR=black]przy okazji psiaka slicznego podnosze :)[/COLOR]
  14. ja tez chce taka walentynke-moze troche innej rasy ale tez na czterech łapkach :lol:
  15. hmmm tez mam male ale samodzielnie sie nie porusza jeszcze :evil_lol: wiec napewno nie da rady ;)
  16. choć jestem daleko -oferuje jednemu szczeniorkowi tymczas (gdyby cos wypadlo juz zaklepanym DT ) ;)
  17. [quote name='DG32'][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1698025_10_tygodniowy_czarny_kocurek_szuka_domu.html[/URL][/quote] ........:buzi:........
  18. tak-czarnuszek zostal sam i taki smutny jest przytula sie do misia :-(
  19. dziś dwa kocurki poszły do domków-obydwa razem.U mnie w Będzinie wiec bede miala oko na nie :)
  20. kociaki po domki :) [SIZE=1][B]juz pomału nie daje rady ich utrzymywac[/B][/SIZE] :shake:
×
×
  • Create New...