Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='DG32'][URL]http://images37.fotosik.pl/13/3fe36e26c5fb171e.jpg[/URL] Śliczna ta kocica :loveu:, dosłownie się zakochałam, ale moje dranie zjadłyby ją na śniadanie. A z tamtej trójki to po tytule wnioskuje, że któreś poszło do nowego domu, czyżby dziewczyna :cool3:?[/quote] tak dziewczynka pojechala wczoraj rano ;)
  2. dwa nowe kociaki kocurek [IMG]http://images46.fotosik.pl/13/bcdac8703055e1d4.jpg[/IMG] kotka-[COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR]
  3. tak zrobie tylko musze bo baterie do sklepu isc ;)
  4. dziś dojechały dwa kociaki czrny kocurek i tygryskowa kicia :) pozdnosimy kociaki po domki
  5. biały kotek nie jedzie dzis do domu-pani znalazla kociaka blizej siebie
  6. Panstwo jak najbardziej sa juz gotowi na wizyte tylko prosili zeby sie w miare wczesniej umowic bo ich corcia jest w szpitalu i wiekszosc czasu spedzaja u niej
  7. DG32 bardzo dziekuje :loveu: kociaki szukaja domow :)
  8. w sobote prawdopodobnie do domku pojedzie kotek bialo-szary ale to jeszcze nic pewnego Wstepnie jeszcze dwa beda szukac domkow Czy ktos moglby zrobic allegro (mam zablokowane-rachunek:angryy:) Jeszcze poszukujemy transportu dla dwoch malych kociat z rudy śl. do Będzina
  9. [img]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/605/143.png[/img]
  10. [quote name='DG32']Ogłoszenia dla koteczków: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1686806_5_malutkich_kociat_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-5-MALUTKICH-KOCI-T-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ74115654[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=31170[/URL] [URL]http://www.adopcjakota.pl/adopcja-kota-kot-szuka-domu,ogloszenie,707,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org.pl/adopcja411.html[/URL][/quote] takie ogłoszenia zrobiła maluchom DG32
  11. maluchy na pierwsza po domki :)
  12. [IMG]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/604/495.png[/IMG]
  13. [quote name='Wet-siostra']Z kolei ja traktuję DOGO jak jedną,wielką rodzinę,która ma wspólny cel: pomoc zwierzętom.I zapraszam wszystkie osoby,które się tu udzielają-nawet,jeśli ich osobiście nie znam,ale jednak jakoś uważam ich za znajomych ze względu na to,co robią...Skomplikowanie to wytłumaczyłam... Ale lubię mieć w znajomych takie osoby,które mają na celu pomoc zwierzętom...Nawet,jeśli jest to konto fikcyjne,ale dotyczy zwierzaków...(np.konto miłośników bocianów).Nie ważne,jaka cyferka się pojawia obok mego profilu-za stara jestem,by mnie to bawiło.Ważne,że być może takie znajomości kiedyś się przydają...Albo-jak w przypadku psiaków potrzebujących pomocy-ktoś je być może w mych znajomych wypatrzy...[/quote] nic dodać nic ująć :)
  14. dwa maluchy juz w nowych domach pozostała trójka wciąż czeka :cool3:
  15. tak tak pan z rybnika juz jedzie a pani z Chorzowa ma byc wieczorem :) dzieki bardzo
  16. [IMG]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/604/402.png[/IMG]
  17. dodałam zdjęcia w drugim poście -jutro postaram sie zrobic jak je wypuszcze ale napewno bedzie ciezko bo ona jeszcze bardzo sie boja i patrza tylko gdzie uciec tylko ten bialo szary jest bardzo odwazny i nie boi sie nas,podchodzi sam i wogole a reszta jak tylko sie porusze to juz patrza gdzie sie schowac :roll:
  18. ja do osob ktore zapraszam z dogo na n-k podchodze w ten sposob ze kiedys moze bede potrzebowala osoby z danego miasta wtedy poszukam na n-k-na mapie dogo nie kazdy jest wpisany a na n-k mam czarno na bialym kto skad jest a czasami zajmuje troche znalezienie osoby z jakiegos miasta np. do sprawdzenia domu ;)
  19. kociaki szaleja po klatce -dzieki dziewczyny :loveu: na odrobaczenie dostane jutro tabletki Milbemax od dziewczyny z miau i nawet wystawila dla mnie bazarek-za co tez jej slicznie dziekuje :loveu: Ponawiam prosbe o tymczas dla chociaz dwoch kociakow watek na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=81018[/URL]
  20. podnosze kto wezmie kociaka na tymczas??
  21. kociaki śpią w pudle niestety bo klatka byla dla nich za mala-zreszta nawet kuweta sie tam nie miescila. Śpia jeden na drugim a jak tylko tam zajrze to fucza (mysla ze sie ich wystrasze :evil_lol:) A z kolei dzis rano obudzil mnie stukot malych lapek biegajacych po pokoju bo oczywiscie spryciuchy z pudla wyszly ale ja bylam cwana i przykrylam pudlo kratka :cool3: Ogolnie sliczne sa jedza fajnie same-ustawiaja sie w koleczku do okola miski i wcinaja.Zalatwiaja sie do kuwety-co mnie bardzo cieszy a jak tylko je wypuszcze t szukaja gdzie by tu uciec i sie schowac :roll:
×
×
  • Create New...