[quote name='zulugula']a u mnie tylko po jednym. Za to mój dzieciak nadrabia za całą sforę :eviltong:
Gdy wychodzę z psem/psami na spacer i zabieram młodego, psy grzeczne łagodne, a ten biega za nimi i obszczekuje ludzi. Udaje, że też jest futerkowcem :evil_lol: Ludzie się śmieją, że on najbardziej agresywny i trzeba kaganiec mu zakładać ;)[/quote]
jak śpi wygląda całkiem niewinnie :lol: