Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. chyba musze zapytac kiedy podejma decyzje czy nie? jestescie bardziej doswiadczone w adopcjach doradzcie cos ;)
  2. diiunia bardzo dziekuje za wizyte :buzi: poczekam co Pan napisze mi na temat sterylki-czy ewenualnie moglabys to skontrolowac pozniej (przyznam sie bez bicia ze niewiem ile musi miec suczka zeby ja wysterylizowac)
  3. [quote name='jagienka42']nie smuć się to normalne ja jak oddawałam pierwszą tymczasowiczke to ryczałam przez dwa dni.ale nie myśl że z czasem się przyzwyczaisz ja każdego psa traktuje odrębnie i zawsze cierpie a za razem bardzo się ciesze jak znajduje nowy domek.:roll:[/quote] mnie ostatnio pytal pan ktory jest zainteresowany Nuka :ze pewnie bedzie nam ciezko i dzieciom bo sie przywiazalismy na co ja mu odpowiedzialam krotko:taka jest kolej rzeczy jeden znajduje dom i zwalnia miejsce drugiemu potrzebujacemu psiakowi-brutalne ale prawdziwe ;)
  4. a ja mam duzo zaproszen jeszcze nie odebranych od dogomaniakow ciotki co jest z wami :eviltong:
  5. dobra dobra -foch!
  6. tak mnie wychowałas :evil_lol:
  7. zaprosilam i pzryjelam jedno ;)
  8. a w jakim one sa teraz wieku?
  9. [quote name='Moniek193']A to ja tez sie do Was przyłącze To mój profil: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/5599079[/URL] :oops:[/quote] zaprosiłam ;)
  10. [quote name='Martynia&Pusio']Martynko przeciez bylas u babci na wakacjach :razz: (:diabloti:)[/quote] jasne ja u babci a ty w najlepszych kurortach :mad:
  11. [quote name='Asia&gordonisko'][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/338712[/URL] no to w końcu i ja się pokażę :cool3: A liczba wieku jutro wzrośnie o jeden rok :multi:[/quote] zaprosiłam furciaczek ciebie oczywiscie tez :)
  12. tez bym chciala takiego wielgachnego psa-np.owczarka :loveu:
  13. szczerze mowiac to czasami wyglada jakbym ja głodzila :evil_lol:
  14. normalnie reklamacji nie uwzgledniam :evil_lol: oczywiscie to zart-biedulka niech wkoncu ma tego jedynego kochajacego Pana (chociaz juz ma -mnie :cool3:)
  15. [quote name='zulugula']a u mnie tylko po jednym. Za to mój dzieciak nadrabia za całą sforę :eviltong: Gdy wychodzę z psem/psami na spacer i zabieram młodego, psy grzeczne łagodne, a ten biega za nimi i obszczekuje ludzi. Udaje, że też jest futerkowcem :evil_lol: Ludzie się śmieją, że on najbardziej agresywny i trzeba kaganiec mu zakładać ;)[/quote] jak śpi wygląda całkiem niewinnie :lol:
  16. [quote name='Martynia&Pusio']Przepraszam Cie dziecko ale bylam na wakacjach .. ;)[/quote] jakto? bez dzieci? :-(
  17. [quote name='GameBoy']ja tam sie nie boje - uprzedzam tylko, ze u mnie jest miliard psow i trzy koty bo ja np na taki zlot dogomaniakow chetnie bym pojechala ale tam srednia wieku jest 17 lat ....[/quote] a ty pewnie masz ze 20 i wielkie mi to rzeczy :evil_lol:
  18. [quote name='zulugula']Martyna, poproś diuna_wro Gdy kiedyś poprosiłam ją o sprawdzenie domku pod Wrocławiem, nie odmówiła.[/quote] odrazu napisalam jak tylko pan podal adres -czekam na odpowiedz
  19. szukamy szukamy napisalam do dino wro (jak pokrecilam nick to sory ) czekam na odpowiedz
  20. Nuka ma szanse na dom-poszukuje osoby ktora sprawdzi dom w Gniechowicach koło Wrocławia :cool3:
  21. no i mamy :loveu: zaczynamy poszukiwania kogoś kto sprawdzi domek-pan mieszka w Gniechowicach (ponoc koło Wrocławia ) no a ozniej moze transportu juz bedziemy szukac :cool3:
×
×
  • Create New...