Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No faktycznie inny pies!!!!!!!!!!!!!! Ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Dobrze, że już jest oddzielona od innych psów:)
  2. [quote name='Dea'][B]black_sheep[/B] bardzo dziękuję za pomoc w kontroli przedadopcyjnej!:p Lena jest już w nowym domu!!!:loveu:[/quote] Nie ma sprawy:) Ważne, że Lena ma fajny domek:multi: Pani mi pisała, że jest przekochan i jej nie odstępuje na krok:loveu: A co do wsytawy, to można jakoś w niej pomóc? A w nd idzie ktoś do schronu? Bo akurat będę w nd w Krakowie, to może bym się przydała do czegoś;)
  3. Ja oczywiście urwałam się z choinki. Gdzie i o której ta wystata...?
  4. Ja też już się robie ciekawa, jak się miewa mój ulubieniec:)
  5. Hihi wiesz jak się ucieszyła? Radość ze zjedzenia psiej karmy zamiast myszy - bezcenne;)
  6. Żeby popsuć wam humorki:diabloti: Ja też dostałam paczke, ale moja kicia zdjadła:evil_lol: HAHAHA A zabawke Denis zainkasował;)
  7. I jak, Łapka już w hotelu?:)
  8. Dea jakby co mój nr kom 668 497 357
  9. Już spradziłam na mapie gdzie to, ucieszyłam się, bo blisko mojej uczelni:D Poprostu super się składa. Oki uczule na sterylke, spoko:D PS. Wyjaśniłam sprawe znikniętych moich postów, otóż okazało się, że teraz posty z OFFów i fotoblogów już nie są wliczane:)
  10. [quote name='kiwi'] badurskiego jest na woli duchadzkiej,[/quote] Niech mi ktoś napisze jeszcze dokładniej gdzie to;) Koło czego? :p
  11. Tylko ja musze coś wiedzieć o tym piesku, i poproszę liste pytań:)
  12. Ja w pt ok 12 będę już wolna, więc jakby co to sprawdze
  13. No przecież świętowaliśmy!! Na poprzedniej stronie:)
  14. Mój wujek stwierdził dziś, że Denis słucha tylko mnie, i mnie poważnie traktuje;) Hihi. A tak, za nic do nikogo nie podejdzie. Cieszy mnie to:D Denisek jest już ponad rok, i myślę, że niewiele już się zmieni. Chciałabym drugiego pieska... niestety, w domu nie chcą słyszeć:( Za to myślę o adoptowaniu konika;) Hihi. Najpierw musiałabym wyremontować starą stajnię. Pól u nas dużo, więc miałby gdzie chasać:D
  15. Tusia wygląda niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
  16. [quote name='karusiap']Mam wielka prosbe,czy ktos moglby sprawdzic dom dla dobka??najlepiej do czwartku lub w czwartek...bardzo prosze...[/quote] Ja bym może i mogła w pt, bo będę w Krakowie, tylko potrzebuje adres :] no i zestaw pytań
  17. [quote name='weszka']Chyba najlepiej jakby ta osoba co robiła zdjęcie mogła poobserwować psa. Czy się błąka bo ktoś go wypuszcza (wspaniała polska metoda samo-wyprowadzania się psów na spacer) czy wygląda raczej na wyrzuconego, zgubionego? Dać mu jeść, pić.[/quote] Pies błąka się. Ona może go przetrzymać do jutra, a później schron:(
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73702"][IMG]http://images29.fotosik.pl/1/296c8611bd13bb2d.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73702"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/c1ec48eb61f76146.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73702"][IMG]http://images23.fotosik.pl/1/f33720623e9d691e.gif[/IMG][/URL]
  19. Pilne!!!!! Koło Łagiewnik błąka się wystraszony, strasznie biedny pies, brązowo czarny - pręgowany, średnio duży!!!!! Szczupły ale nie chudy, sierść raczej zadbana, bez obroży. Nie wiem co zrobić:( Dziewczyna która go widziała napisała do mnie i przysłała fotke z komórki [IMG]http://images28.fotosik.pl/1/7ae81a3b7919237amed.jpg[/IMG]
  20. Nie wiem jak wam, ale mi się cofneła ilość napisanych postów! I to o 2000:(
×
×
  • Create New...