-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Dostałam za bannerek 10 zł Kopia z mojego konta: 06-08-2007 banerek monia3a 10.00 PLN A tu rachunek za wczoraj: [IMG]http://images28.fotosik.pl/50/e34b372811e1230cmed.jpg[/IMG] Założyłam Majce książeczkę zdrowia i zaszczepiłam:) Za dwa tygodnie idziemy na rentgen, więc wykorzystam resztke pienędzy -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No to kciuki trzymam!!! -
Tinka znalazła nowy, kochający domek!!
black sheep replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem ciekawa - ostatnio myslę, co u tych szczęśliwców w domkach:) -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black]Instrukcja wklejania bannerka: [B]Zaznacz[/B] wybrany bannerek myszką, klikniej [B]kopiuj[/B] ( jednocześnie [B]ctrl+c[/B]). Przejdź do[B] 'pannelu użytkownika'[/B] (u góry, po lewej stronie). Następnie kliknij [B]'edytuj podpis'[/B], w wolnym białym polu kliknij [B]'wklej'[/B]([B]ctrl+v[/B]). No i na konieć daj '[B]zapisz podpis[/B]' [/COLOR] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Wetka oceniła ją na 1,5 roku:) Denisek bardzo przystojny, rzadna mu się nie oprze;) Malutka wraca szybko do zdrowia, jest przekochana, ciągle chce być przytulana, a jak wychodze z pokoju, to popiskuje za mną:) -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75512"][IMG]http://images27.fotosik.pl/48/938d7fdd8c95c1f9.gif[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/48/86b57905929db711.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75512"][IMG]http://images24.fotosik.pl/48/4bcae38fcec4348c.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75512"][IMG]http://images23.fotosik.pl/48/55c4a10b03a5280c.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75512"] [/URL] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Ogórd jest dosyć duży, tu widać jego część, jeszcze ciągnie się do góry. Jak dla mnie, zmieściło by się jeszcze z 5 psów;) Hehe A Denisek z Majką - no coś wspaniałego, bawili się razem, przesłodziaki dwa. -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że wykastrowany. Mam nadzieję, że to będzie dobry dom! Z ogrodem, dobrze to brzmi... Trzymam kciuki za niego -
Denisek i jego przyrodnia siostrzyczka Majka [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/4a8aba962de2a663med.jpg[/IMG] Podchody Deniska [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/e1e2eb5276f64bb1.jpg[/IMG] Gdzie ten Denisek dię wybiera;-) [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/3e0d6c5b067d0541med.jpg[/IMG] Cmok cmok [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/f5e2564e5c2ae242med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/47/5cdfeaa872119e62med.jpg[/IMG] Zajączek;-) [IMG]http://images24.fotosik.pl/47/f6743d2f998fce6amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/47/1fb08eb1a7ad8086med.jpg[/IMG]
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
A teraz troche fotek:) Z Deniskiem:) [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/4a8aba962de2a663med.jpg[/IMG] Podchody Deniska [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/e1e2eb5276f64bb1.jpg[/IMG] Gdzie ten Denisek dię wybiera;) [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/3e0d6c5b067d0541med.jpg[/IMG] Cmok cmok [IMG]http://images23.fotosik.pl/47/f5e2564e5c2ae242med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/47/5cdfeaa872119e62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/47/ca2cb1868e8604e9med.jpg[/IMG] Zajączek;) [IMG]http://images24.fotosik.pl/47/f6743d2f998fce6amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/47/1fb08eb1a7ad8086med.jpg[/IMG] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
A więc, narazie na konto Majki dostałam 20 zł z mojego bazarka od Warg:) Dziękuje Kopia z konta: 01-08-2007 SPODENKI - WARG 2003 WARG 20.00 PLN W poniedziałek idziemy do wetki, więc wstawie jakieś rachunki. -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aga bardzo mi przykro!:(:(:( Nawet nie próbuje sobie wyobrazić co czujesz. Bądź dzielna. Jesteś wspaniała, za to co zrobiłaś dla niego. Podziwiam Cię! [B][COLOR=Black] [IMG]http://polnekwiaty.blox.pl/resource/znicz.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam Paros o ogłoszenia -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko,zeby Denisek zazdrosny nie byl:mad: :evil_lol:[/quote] No właśnie! Wczoraj jak głaskałam Deniska, Majka wyła, szcekała, aż wkońcu przybiegła i położyła mi się na kolanach! A Denisek odszedł ze smutkiem:( Musiałam go wołać, i głaskałam obydwóch jednocześnie! Martens dzięki za miłe słowa:) -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc, troche ją nawet rozpuściłam! Na głowe mi wychodzi;) To moje oczko w głowie, przytulanka słodka. -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Wstyd mi o tym tutaj pisać. Jak będę wiedziała coś napewno, to napisze. Kochane cioteczki, nie martwcie się, ciocia black sheep dba o mełgo szkraba, i Denisek też dba:) Wczoraj się bawili razem, Majce się nawet biegać zachciało! Na trzechłapkach jak narazie, ale kicała pięknie. Niestey, póki co muszę ograniczać jej ruch -
Kraków Pongo odwiązany z lańcucha już w nowym domu są foty
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Aga moze chcesz bannerek? Tylko z jakim napisem -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Niestety bez zmian:( -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Oj Qroqieciku, to chyba sen nie jawa. Narazie Majka dokazuje;) Bez przerwy włazi na moje łózko, gdy mnie nie ma. Nie mam pojecia jak to robi, pies z połamaną miednicą - jak przedziera sie przez moją blokadę z krzeseł i kartonów i się tam wspina! Niesamowite, skąd pies wie, że na łóżku jest lepiej. Ma takie mięciutkie posłanie, a jej nie pasuje? Może chce być tam gdzie ja byłam? Nie rozumiem tego;) No i ma wspólną cechę z Deniskiem - okropna z niej 'lizawka'!:) Ciągle mnie liże po rękach:) Denisek tak wszystkich ludzi liże - kto pamięta go ze schronu, wie o czym pisze;) A ona nie wiem czy wszystkich, ale to bardzo miłe. I jak się cieszy na mój widok, merda ogonem i podwija przednie łapki, przewraca się na plecki i pokazuje brzuch:D Prze-słodycz z niej. Poczciwinka okropna. A minki jakie ma milusie. Wczoraj ją wykompałam, może i za wczas, ale już jest u mnie długo (jutro będzie 2 tygodnie!) no a jej zapach najmilszy dla nosa nie był. No i mam problem z sierścią, strasznie się leni czy coś, pełno tej sierści na dywanie, w powietrzu. Wyczesuje ją delikatnie, ale to niezbyt pomaga - choć już druga reklamówke z niej wyczesałam. A przecież nie ma jakiejś długiej ani gęstej sierści.