-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Dżdżowniś jest zabiegana, znowu pełno zwierzów ma, nic się nie martwcie:) Obiecała wejść na dogo w wolnej chwili
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
black sheep replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ogromny dług...:( bazarek w 50% na niego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253095-*-BAZAREK-CIUSZKI-TOREBKI-I-DODATKI!-Na-d%C5%82ugi-Tory-i-BDT-Budrysek-Do-22-V-godz-20*[/url] -
[quote name='Incia']Dziewczyny, znacie kogoś, kto prowadzi BDT dla gryzoni? Umarł Oink, mój morski prosiak:placz: Chciałabym przekazać komuś rzeczy po nim (ściółka, siano, trochę jedzenia)[/QUOTE] Bardzo mi przykro...:((( tu jest cudne stowarzyszenie rodem z dogomanii [URL]http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/index.php[/URL] kilka osób ma też konto tutaj, np. pucka69
-
Nie, jest na ogólnym wątku Budrysek, bo ona wzięła go pod opiekę - jest w klinice w BB. Dziś ukazał się artykuł o Bąbelku, napisał go mój kolega za co serdecznie mu dziękuję:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/890/2bc53fab41c72f81.jpg[/IMG][/URL]
-
Moja Wercia dwa razy miała kleszczysko i zawsze jej się robiła taka kulka, dość długo się to utrzymuje. Pozdrowienia:)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
black sheep replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='caryca26']Zgłaszam użytkowniczkę Karilka. Sprawa wygląda tak : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL] Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest [B]na koniec kwietnia[/B] na co wyraziłam zgodę. Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że wpłaci do środy tj. 09.04.2014 . Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014. Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty. Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...[/QUOTE] Ale do końca kwietnia jest jeszcze dość dużo czasu, nie za bardzo rozumiem:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']Poszła wpłata z bazarku z filmami, 38 zł, proszę potwierdzić tu:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251775-KONIEC*-96-FILMÓW!-*-Na-długi-Krk-i-BDT-Budrysek!-Zapraszam-do-23-03-godz-20-00?p=22013283#post22013283[/URL][/QUOTE] Karusiap, jak będziesz to potwierdź wpłatę:) -
Niestety nieszczęścia lubią się mnie trzymać... Siedzę sobie u kuzynki, piję herbatkę, plotkuję, nagle widzimy COŚ przez okno... CHODZĄCĄ ROZPACZ! Piesek ma ślad na szyi po obroży/łańcuchu... uciekł? Od jakiegoś psychopaty który zapomniał dawać mu jeść i pić? Czy został przywiązany do drzewa? Pewnie z wychodzonej szyjki zsunęła się śmiercionośna obroża:( Piesek już w lecznicy, już bezpieczny... Zobaczcie [url]https://www.facebook.com/events/250226438494261/250751781775060/?notif_t=plan_mall_activity[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/858/0d26ff875d39c657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/857/97fc556e51ae98f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/855/7da951d82049e277.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo biedna:( Ale mimo wszystko to dobrze, że rak nie rośnie... Pozdrawiamy!
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
black sheep replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Poszło 38 zł:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Poszła wpłata z bazarku z filmami, 38 zł, proszę potwierdzić tu:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251775-KONIEC*-96-FILMÓW!-*-Na-długi-Krk-i-BDT-Budrysek!-Zapraszam-do-23-03-godz-20-00?p=22013283#post22013283[/URL] -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
black sheep replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Troszkę grosika mam z bazarku, gdzie przelać? Na 3 diamenty czy jakiś inny cel? -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/805/28df4bc28c3136eb.jpg[/IMG][/URL] Piesek na dłoni:)
-
[quote name='kkanarekk']Ale na tym nie koniec dobrych wiadomości :D Chłopak już nie ma biegunek, je sam , nie wymiotuje!!!! Jest jeszcze w lecznicy ale to już kwestia czasu kiedy pojedzie do swojego domku, który bardzo cierpliwie na niego czeka. twardziel z malucha , nie dał się chorobie ![/QUOTE] :multi::multi::multi: To wpsaniale, tyle maluszków przegrało z tą chorobą:(
-
[quote name='Kajtu']Moj Kajtus przez kilka lat bral glukozamine dla ludzi. Byl srednim terierem i dostawal 450 albo 500mg raz dziennie. Dobrze by bylo, zeby oprocz glukozaminy preparat zawieral jeszcze inne skladniki, np.: chondotoine, msm, vit c, kolagen, itp.[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam za offa, ale może ktoś jeszcze skorzysta