Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Za duży:( Perfi mi jutro posle fotki. A kolega jest z pracy i mmnie męczy... nie wiecie o jakichś innych psiorach
  2. [quote name='Patia'] W hoteliku jest szczeniak z Jędrzejowa ( link do wątku wyżej) potrzebny tymczas dla niego .[/quote] Gdzie jest ten link, bo ja ślepa jak kura
  3. noemiczku daj link
  4. Sweterek moja kuzynka sama zrobiła na drutach:) Ślicznie jej, wiem:D Piękność prawdziwa:)
  5. Mam fajny domek, tylko dla szczeniaka który duży nie urośnie... Nie wiecie o jakimś?
  6. słodycz:) [IMG]http://images32.fotosik.pl/100/2b6e8b07c8bf61b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/137/4df8d7229a5644d8med.jpg[/IMG]
  7. Chciałam już dziś zabrać psa, bo jechałam do domu, ale p. Tomek był dopiero o 17, a ja jechałam ok 12, i nie mogłam zaczekać. Jutro zadzwonie do tych właścicieli, może jednak oni będa mogli po niego przyjechać. No i mówiłam im o pieniądzach, to 200 zł obiecali. To chyba nie są bogaci ludzie, tam jest strasznie dużo dzieci
  8. Tzn. bo ja jej nie powiedziałam gdzie ten pies jest, bo od nas jest ok 70 km do Wieliczki, zresztą, ja go przywiozę, bo i tak jeżdzę autem. Chyba że faktycznie umuwię się z nimi w Krak, ale muszę sprawdzić ten dom. No i powiedzieć im, żeby zapłacili za ten hotel... oni ciągle dzwonią i widać, że im zależy... a jest tak strasznie zimno, ja bym chciała, żeby on jak najszybciej wrócił, bo to jednak spanie w domu a nie na takim zimnie... Ciotki doradźcie
  9. Dziś był pierwszy telefon z ogłoszenia:) Pani bardzo miła, po prostu fantastyczna, fajnie się gadało. Ma pieska ze schroniska i w ogóle świetne podejście. Powiedziałam, że nie wiem czy Beni nie wróci do właścicieli, to prosiła byśmy to dobrze sprawdziły, i że jej na prawdę zależy i takie tam. Ale innego psa też z chęcią przygarnie:) Pani jest z Gdańska, dała mi mail do siebie:)
  10. Cioteczki, pani była miła i bardzo jej zależało. Po psie też widać, że zadbany. Tylko ja nie mam kiedy go zabrać z tego hotelu, bo musze go spowrotem na wsieś zabrać. Wogóle nie wiem jak będzie z zapłatą, czy ja go tak mogę zabrać...? A uciekła tak, że tam nie ma ogrodzenia niestety...
  11. Pani dzwoniła i bardzo prosiła, powiedziała, że już będą uważać itp itd. Była miła, nie krzyczała ani nic
  12. Chyba znalazła się właścicielka, ale nie wiem czy jej Benusia oddać... ma do mnei zadzwonic to wypytam... eh Ci ludzie
  13. Nic:( Nikt nie pojechał
  14. Proszę Was, niech ktoś pojedzie:( Mnie za godz. już nie będzie na necie, więc mój nr tel 668 497 357, albo do AgiG dzwońcie. No ładnie proszę!!!!!!!!!!!!!
  15. Cioteczki jest szansa na kundla! Ale, ja pracuję do 21 i nie mogę jechać:( Czy ktoś mógłby pojechać z moim Benim? Potrzebny transport i żeby go przedstawić! Bardzo proszę!!!
  16. O dwa to nie bardzo:( Ale zapytam, raczej nie liczyłabym na wiele
  17. Co z kotami? Faktycznie są? A drugi do adopcji? Ja też myślałam o kocie do mieszkania naszego, ale perskie są piękne, i szybko znajda dom. Ja namawiam współlokatorke na jakiegoś kota kaleke;)
  18. O rzesz, wojna płci;) Bez chłopów dobrze, a z nimi jeszcze lepiej:P
  19. Taki piękny piesek, on potrzebuje bliskości człowieka!;(
  20. Benuś marznie okropnie, kto pomoże, potrzebne wyro!!!
  21. [quote name='AgaG']jakoś to będzie:lol: choć z kasą nie jest dobrze... ale zawsze jakoś to było:cool3:[/quote] :) Cieszę się, że mnie samej nie zostawicie:) Jakby coś, dałam p. Tomkowi na początku 50 zł za Benusia. Jest tak zimno, a on ma krótką sierść! Włosy w głowy rwę, jemu tak bardzo dom jest potrzebny! On kocha towarzystwo ludzi:-( Jest tam taki smutny!:( ŁEE
  22. [IMG]http://images33.fotosik.pl/87/8802f47102ee9f34med.jpg[/IMG]
  23. I jeszcze jeden, UFO-anioł [IMG]http://images33.fotosik.pl/87/0a33943970319246med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...