-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Nie no, dwie świnki mam, nic się nie zmieniło!:) Koty nie potrzebują towarzystwa, zawsze se znajdą na podwórko kumpla;p Mojej kotce muszę ja wystarczyć, tata nienawidzi kotów:) -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
A no to zwracam honor, co racja to racja:D Hym a powiem Wam, ze Majuni jest tak dobrze, że tata ostatnio stwierdził, że ma lepsze łóżko od niego:D -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
No tak, mam dwójkę prosiąt, w tym jedną weterankę która ma już tyle lat że sama nie wiem, ok 7 :) Ale jest żwawa, biega i szaleje, więc myślę, że jeszcze trochę wycisnę. Mam tylko problem z kupowaniem jej jedzenia, bo wszystkie karmy dla starszych świnek są do 5 roku życia:) Dziękuję, ze nas ktoś odwiedza, ale chyba nie ma potrzeby, bo u nas wszystko super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
A witam cioteczkę! Miło, że pamięta:) I my pamiętamy, i o wszystkich, którzy nam pomogli! Majunia to najgrzeczniejszy i najkochańszy mini piesek na świecie! I najpiękniejszy (zaraz po Denisku) Co dziennie cieszymy się, że ją mamy, a moja mama to sobie już życia bez niej nie wyobraża. Ciągle jej coś kupuje, rozpieszcza, głaszcze, nosi:) Hihi A Majki wie, że nam życie zawdzięcza i ciągle okazuje swoją miłość i wdzięczność. No naprawdę, sielanka!:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Śliczniutki jest, taki podobny do Denisia, ah oh:) :loveu: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
ZAKOCHANA czy możesz napisać co to za ludzie, gdzie mieszkają?? Zapytaj ich, czy mogłabym odwiedzić Teosia, bardzo mi zależy, ciągle go odwiedzałam, on mnie na pewno rozpozna. Bardzo mi go brakuje... -
Chyba jestem lewa, ale nie umiem znaleźć nikogo z nowego sącza... Znacie może kogoś?
-
Deniś, moje szczęście, moje utrapienie, mój smutek. Sprawia mi tyle problemów, tyle męki, tyle pracy. Ale jego kochana kochająca mordka, to największe szczęście jakie mnie spotkało.
-
Mój mały, nieśmiały bazarek ŚWIETNE PŁYTY z muzyką + program do tworzenia muzyki + książka do słuchania
-
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dzieki Asior:) -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
A na którym wybiegu można je znaleźć? :) -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Zazdroszcze tym Państwo Darmy, to taki mądry piesek:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
black sheep replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bazarek, może jakiś grosik się przyda:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10791336#post10791336[/url] -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
hihihi ta to jest szcześliwa:) ŚWIETNE ma te miny;] Góralka:P -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Cały sekret w tym, że Deniskowi to wszystko jedno, a Majka może go gryźć do woli:P -
[IMG]http://images48.fotosik.pl/4/3f4dc2cddc9d59a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/4/d717d77e1da87d7amed.jpg[/IMG] Co jest??:smile: [IMG]http://images24.fotosik.pl/269/b138b027abaf4b9fmed.jpg[/IMG]
-
Troszkę fotek:smile: Miłosne uściski:* [IMG]http://images45.fotosik.pl/4/1fd5347178684318med.jpg[/IMG] To tylko tak groźnie wygląda;p [IMG]http://images25.fotosik.pl/267/19023bc30f7039d8med.jpg[/IMG] Złośnica:-D [IMG]http://images27.fotosik.pl/267/f722b1abbd1badc2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/268/b5fcc019be725756.jpg[/IMG] Z języczkiem;] [IMG]http://images23.fotosik.pl/267/b1a09a904e4ff4c4med.jpg[/IMG]
-
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
I moja piękna kotka:) [IMG]http://images30.fotosik.pl/268/d6772bbc1736bc4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/4/0f9c4aaa5b587c89.jpg[/IMG] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/4/3f4dc2cddc9d59a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/4/d717d77e1da87d7amed.jpg[/IMG] Co jest??:) [IMG]http://images24.fotosik.pl/269/b138b027abaf4b9fmed.jpg[/IMG] -
Majka po wypadku. Zostaje u mamuni black sheep:)
black sheep replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
Troszkę fotek:) Miłosne uściski:* [IMG]http://images45.fotosik.pl/4/1fd5347178684318med.jpg[/IMG] To tylko tak groźnie wygląda;p [IMG]http://images25.fotosik.pl/267/19023bc30f7039d8med.jpg[/IMG] Złośnica:D [IMG]http://images27.fotosik.pl/267/f722b1abbd1badc2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/268/b5fcc019be725756.jpg[/IMG] Z języczkiem;] [IMG]http://images23.fotosik.pl/267/b1a09a904e4ff4c4med.jpg[/IMG]