Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ło rany, a co to są????
  2. A to niedobry sprzęt. Dalej nici z fotek?:(
  3. Heh, ja tak właśnie myślałam. Ale to przecież zarazem jest jego rasa?
  4. Trzeba sobie ściągnąć do tego specjalny program. Ja właśnie to zrobiłam, i szybko zrobiłam bannerek, nawet nie czytając dokładnie co i jak. W dodatku mój program nie jest w ojczystym języku. Ten bannerek jest pewnie chwilowy, bo jak się podszkole w tym programie, to zrobie nowy. Ma rudo masz jakiś program do ściągania różnych rzeczy z internetu?
  5. Popieram Perfi! Samymi opowieściami człowiek nie żyje;)
  6. [quote name='noemik']Kasiu, walczymy z tym cholerstwem i nie damy się tak łatwo! O nie![/quote] Walczcie! Przesyłam wam trochę mojej siły!
  7. Mam pytanie, bo własnie zrobiłam pierwszy w życiu bannerek, czy napis jest czytelny?
  8. Ja też mam taką nadzieję... Mocno trzymam kciuki! To już drugi piesek tak podobny do Deniska:)
  9. To poprostu jakiś koszmar! A było tak pieknie!:(:(:(:(:(:(:(
  10. Noemik jesteśmy z wami myślami! Będzie dobrze, musi być tyklo lepiej!
  11. Coś się im popiepszyło na tej stronie, ciągle jest ten sam odcinek kundla... : (
  12. [quote name='MagdaP'] Tak apropo , czy ktoś z was brał może starszego psa, który w schronisku spędził dłuższy czas? Słyszałam, że bardzo ciężko jest "udomowić" takiego pieska - czy to prawda. [/quote] Mój Deniś, co prawda stary nie jest, ale stosunkowo długo był w schronisku, bo przez 1,5 roku. I uwierz mi, że Denis to wyjątkowo trudny do wychowania pies. Pies, z problemami natury psychicznej. Nikt go niechciał, bo przecież taki pies się nie zadomowi. I wiesz co? To wszystko były bzdury! Denisek się idealnie przystosował! Uważam, że każdy pies się przystosuje do nowych warunków. Wiadomo, że czasem wymaga to czasu. Ale piesek zrozumie, że to jego dom, że ty jesteś jego panią, pokocha Cię, i nigdy nie będzie chciał odejść:)
  13. [quote name='MagdaP'] Piesek schroniskowy nie jest może rasowy ale ma największe serducho. [/quote] Heh, wcale nie jest powiedziane, że schroniskowy, to nie rasowy! Przeciez w schronisku też są rasowe pieski. Choćby nasze malamuty, które prawie tam zdechły:( Ostatnio mieliśmy dalmatyńczyka z rodowodem! Niedawno był jamnik z rodowodem. Ale w schronisku jest pełno jamników, dobermanów, rottweilerów, bernardynów, bokserów, nowofunlady też były, tak więc różne skarby można znaleść:) Niestety, czasem nawet "szlachetne urodzenie" nie oszczędzi psieka przed ludzką bezdusznością!
  14. Wystawiłam Mordzińską. Coś tam dodałam od siebie. A co się nad tytułem namyślałam!;) [URL="http://www.allegro.pl/item150809393__wspaniala_sunia_mordka_prawdziwy_skarb_.html"][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/URL]
  15. O wy ciotki! Nikt mi nie pomoże przy tytule aukji????
  16. A dopiero jak fajnie się fotki ogląda!:)
  17. agata i piort, Borysek jest PRZE-PIĘ-KNY!!! Prawdziwe cudo!:)
  18. To wspaniale, Sandrunia zdrowiej szybko i zdrową pozostań:)
  19. Oby nie było jak najmniej takich cierpiących piesków! Piesek powinien biegać bez ograniczeń. W smutnych sytuacjach bardzo przydatne są wóźki.
  20. kolorowych snów Eliczek:*
  21. Zuziu przecież Polunia śmiga na swoich trzech łapciach jak motorówka:)
  22. Hehe a to łobuzy i żarłoczki:) Ale to przecież wiesz:D
  23. Patia ty leniuchu;)
×
×
  • Create New...