[quote name='MagdaP'] Tak apropo , czy ktoś z was brał może starszego psa, który w schronisku spędził dłuższy czas? Słyszałam, że bardzo ciężko jest "udomowić" takiego pieska - czy to prawda. [/quote]
Mój Deniś, co prawda stary nie jest, ale stosunkowo długo był w schronisku, bo przez 1,5 roku. I uwierz mi, że Denis to wyjątkowo trudny do wychowania pies. Pies, z problemami natury psychicznej. Nikt go niechciał, bo przecież taki pies się nie zadomowi. I wiesz co? To wszystko były bzdury! Denisek się idealnie przystosował! Uważam, że każdy pies się przystosuje do nowych warunków. Wiadomo, że czasem wymaga to czasu. Ale piesek zrozumie, że to jego dom, że ty jesteś jego panią, pokocha Cię, i nigdy nie będzie chciał odejść:)