on jest cudowny nie moge sie na niego napatrzec
obym sie tylko w rasie nie zakochala bo w przyszlosci w moim domu bedzie : dalmatymczyk, pudel, weimar iiii dogo argentino :lol:
to dopiero bedzie stado :evil_lol:
fajnie cioteczki ze zaakceptowalyscie imie Dragon bardzo do niego pasuje :p
jaki on piekny Moria jak ja ci zazdroszzce ze on u ciebie na tymczasie ja tez tak chce :eviltong: kocham takie wilkoludy
jak skoncza mi sie aukcje na bazarku to kaska bedzie. Sama tez cos doloze. Jak wroce do domu to chalupe pzretrzepe i wystawie coos jeszzce na bazarku wiec cioteczki kupowac bo kasa potzrebna.
Dragon buuuziak w pychol :loveu:
[quote=doddy;2631987
[IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2043/torres1kv7.jpg[/IMG]
[/qote]
no i umiem sie zachowac w samochodzie zeby ktos nie pomyslal, ze ze mnie jakis dzikus :p
naprawde taki ma ten pychol slodki ze jakby go dorwala to zamietosilabym chyba na smierc
Toresik juz bezpieczny ciekawe czy on wie jakie go szczescie spotkalo
poczytalam sobie wlasnie o rasie i wiecie ze tam pisza ze to rasa zaliczana do niebezpiecznych :lol: a z opisu naszego Toreska to jakos tak nie pasuje moze on jednek nie dogo aregentino :cool3:
lala czeka a ja to juz nie wiem co pisac tak mi jej zal te jej oczy za mna chodza
przydalby sie tymczas to by ludzie wiedzieli jak sie w domu zachowuje ze nie jest zdziczala albo ze jest okazalo by sie
pewnie ze cioteczka pamieta i zawsze bedzie pamiatac :loveu: a moze nawet kiedys odwiedzi :cool3:
mowilam ze nowki sie usprawnia a poczekaj jeszzce troche zobaczysz jak sie poprawia znam to z autopsji.
fajnie tez ze juz nie szczeka tak sadzilam ze robi to ze strachu. Spi do poludnia wiec Twoja mama ma spokuj wie jak sie dran przypodobac :p
z tym czyszceniem nosow to sie usmialam od razu sobie to wyobrazilam.
Mimis ja tak duzo tu pisze o moim kulawcu wiec moze Ci go pokaze
oto on Elfik von Dupelek
[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/214/dupelek0532qvor8.jpg[/IMG]
i sklada swiateczne zyczenia :loveu: dla Mimis z rodzinka i psiakow
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1756/elfikmikolajekde7.jpg[/IMG]