Jump to content
Dogomania

pati

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati

  1. i co z sunka juz w nowym domu?? a psiak pzrekochany :loveu:
  2. n to dajcie ogloszenie do anonsow ta gazete czyta masa ludzi
  3. jakie slicznoty zglaszac sie ludziska zglaszac :loveu:
  4. a ja wiem!!! a ja wiem!!!!! ale nie powiem :eviltong:
  5. no wiec to jest ta sunka biedaczka boze jaka chora i chuda. To niewybaczalne ktos powinien sie temu schronisku przyjzec blizej to pewne. W ciagu kilku dni pokazano nam 2 psy w tragicznym stanie a kto wie ile tam takich biednych istot jeszzce jest. wiecie co az nie wiem co napisac zabraklo mi slow :-(
  6. i co u nich nowego ???
  7. ufff to dobrze wiedzialam ze tak bedzie lavinio moze Ptysiek rzeczywiscie serce twoje chce zajac czym innym zebys po nim juz tak nie rozpaczala .... a jak ten przystojniaczek ma na imie?? no i moze wiecej zdjeci :cool3:
  8. biedaczek .... czyli doddy zabieracie go???
  9. ..............i co????..............
  10. i pokazujemy sliczne mordki na 1 stronce
  11. hahaha nie moge ale extra no usmialam sie strasznie
  12. i co? i co?
  13. chociaz ttyle ze im nie wieje jak cos wiecie piszczie
  14. no wiecie co zeby na szczeniaczki chetnych nie bylo co sie dzieje teraz :shake:
  15. acha rozumiem :loveu: czekamy jutro na cala historie bo wiesci beda napewno dobre wiec trzymam cie za slowo :evil_lol:
  16. Lavinia gratulacje!!! slicznosci!!!! a powiedz dlaczego sie tak boisz? cos z nim nie tak?? on wyratowany czy z hodowli kupilas?
  17. to ja podniose zeby go wszyscy zobaczyli
  18. marceka jak mozesz to blagam choc tymczas daj temu biedaczkowi masz suczke nie bedzie klotni. BLAGAM nie dajcie mu tam umrzec!!!!
  19. oby sie udalo a Gratka zadnych zapytan o nia???
  20. trzymaj sie Dinus juz tylko troche ponad tydzien
×
×
  • Create New...