no wiec to jest ta sunka biedaczka boze jaka chora i chuda.
To niewybaczalne ktos powinien sie temu schronisku przyjzec blizej to pewne. W ciagu kilku dni pokazano nam 2 psy w tragicznym stanie a kto wie ile tam takich biednych istot jeszzce jest.
wiecie co az nie wiem co napisac zabraklo mi slow :-(