no to decyzja podjeta . Axel jedzie do panstwa z Bochni. Wydaja sie bardzo fajni a polecni przez pania psiarke pewna osobe wiec ona by zlego domku nam nie podsunela.
Psiak bedzie najlepszym towarzyszem 8 letniego chlopczyka , ktory jako jedynak bardzo jest osamotniony wiec rodzice postanowili mu kupic psiego przyjaciela. Cglopczyk sie bardzo cieszy.
Axel najprawdopodobnie pojedzie do nowego domku w poniedzialek moj brat go zawiezie .
Trzymajcie kciuki oby wszystko sie udalo bo nie chce go przerzucac z domu do domu.
Tak mi zal to moj pies :-( moj Axelek kochany ...