cioteczki lece dzis na Teneryfe :p wiec nie bedzie mnie tu jakis czas
niech sie mamusia powie Dawciowi , ze ciocia go nadal bardzo kocha pommimo, ze nie bedziemy rozmawiac na skypie.
Jak wroce odezwe sie napewno buuuuzka dla was i naszego przystojniaka.