Byłam, to był pierwszy dzisiejszy wątek!!!! :loveu: Chumorek od razu dopisał :lol: :lol: :lol: Mam nadzieję, że podobnie będziemy kiedyś śledziły nowe losy Gabi! Musimy sie mocno postarać :razz:
Pies jest piękny i bardzo dostojny!!! Trzymam :thumbs: i cieszę, się, że tak szybko pojawiła się szansa na dom :lol: Pani wydaje się być odpowiedzialną i dobrą kobietą. Trzymam mocno!
[B][SIZE="3"]Tak tego domku wyglądam, tak na niego czekam... Domkuuu, gdzie jesteś ????[/SIZE][/B] :placz: :placz: :placz:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2892/aika38ce.jpg[/IMG][/URL]
Jednynym wyjściem dla Gabi jest dom tymczasowy. A o te domki bardzo trudno :shake: Ona jest sporym psem. Czasami jestesmy bezsilni, mimo że bardzo chcemy pomóc:cool3: Łatwo jest planować, będąc daleko, trudniej to urzeczywistnić...
No Czupurki, troche za mało czupurne jestescie :loveu: Wyżej, wyżej domku trzeba szukać. Takie cudeńka nie mogą się na dogo zapodziewać na odległych stronach :cool3:
[quote name='Mysia_Zabrze']on ja widzi ludzi ucieka do środka boksu :([/QUOTE]
No i co z tym zrobić? Pewnie został kiedyś bardzo skrzywdzony :shake: Czy takie zachowanie, to nie koniec marzeń o własnym domu???
Dlaczego on musi tak długo czekać na swoją szansę?!?! Czy nikt, z odwiedzających schronisko, nie zwrócił nigdy na niego uwagi? Dlaczego ludzie go omijają?
Oskarku nie poddawaj się, musimy ci znaleźć dom, koniecznie :loveu:
Cudownie, cudownie, cudownie :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG:
Życzę tej uroczej suni, żeby to był już ten ostani domek, prawdziwy i kochający!!!!! Kamień z serca...
Będziesz na górze i już!!! Może od tego podskakiwania schudniesz, będziesz miał mniej okazały wygląd i domek szybko się znajdzie :cool3: :cool3: :cool3: