Ech... podły świat :shake: :shake: :shake: Po co piszą, po co budza nadzieję. Szkoda, ze nie zdają sobie sprawy, jak wiele ludzi czeka na cud, jak na domy czekają psy...
Aika, kochana, słodka psinio - dom jeszcze się znajdzie, wierzę w to!!!
[B][SIZE="3"]Bratanek wita wszystkich Dogomaniaków [/SIZE][/B] :lol:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3520/pict0016vi7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5918/pict0009hb8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7104/pict0021ja2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/4535/schroniskomaj20060535ds.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6589/schroniskomaj20060489pc.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3545/schroniskomaj20060383ln.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9122/schroniskomaj20060376zz.jpg[/IMG][/URL]
[B]brązowa[/B], ale cudo :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Oj, trzeba tu jedną z cioteczek do roboty popędzić :evil_lol:
[SIZE="3"][B]Klusia szuka domu!!!! [/B][/SIZE]
Wyrwana ze schroniska w przededniu wyroku, odmłodniała i przeistoczyła się w pogodnego i pewnego siebie psa. Kocha życie i ludzi. Do szczęścia brakuje jej jeszcze własnego kąta i kochącego właściciela. Pomóż znaleźć jej dom :loveu: