To my pochwalimy się naszą fanclubową Zębatką-Cudozgryzem. Mała przebywała w schronisku w Gdyni, cioteczka Re-a znalazła jej domek w Krakowie. Wysiłkiem i sympatią wielu dogomaniackich cioteczek i jednego Kuzyna Wspaniałego, została Krakowianką. Oto ona:
[B]w schronisku[/B]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/1599/pict09315fc.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/2925/pict01741ly.jpg[/IMG][/URL]
[B]
w nowym domu z ukochaną Kasią[/B]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/4615/206060567xz1hb.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/6615/206060573gl2xd.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/7600/206060593wx2sa.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img277.imageshack.us/img277/1425/206060602ce8fx.jpg[/IMG][/URL]