[SIZE="3"]Cioteczki Baja odeszła dzisiaj za Tęczowy Most :-( :-( :-(
Okazało się, że ma przerzuty, pokonała ją choroba, dostała drugą szansę, ale nie na długo... Nie zdążyłyśmy jej znaleźć kochającego domu, tak mi przykro Baja, biegaj szczęśliwa po drugiej stronie tęczy i myśl o nas serdecznie, ciotki z dogo będą o Tobie pamietać [ ' ] [ ' ] [ ' ]
Napisała mi dzisiaj Brązowa1:
To był mądry pies. Pocieszam się, że chociaż nie pozostała anonimowa, a do uśpienia wyszła z poczuciem, że idzie na spacer. Już się nie bała ludzi, nie była trzymana na siłę, odbyło się bez stresu dla niej.
Żegnaj nasz psie pierwotny, żegnaj Baja