Ojojoj :shake: Denisku, bo cioteczki sie martwią. Czemu tak sie boisz, kto i jak cię skrzywdził? Gdybyś mógł mówić.... Kasiu musisz poczytać te lektury, które przysłały cioteczki. Denis to jeszcze wielka tajemnica, ale wierzę, że z czasem będzie tylko lepiej. Pozdrawiam Was mocno :loveu: