To pierwsze zdjęcie jest takie wzruszające, że oglądającemu też się łezka w oku kręci :oops: Tak dobrze zobaczyć na własne oczy, że ta paskudna ziemia jeszcze takich cudownych ludzi nosi!!! A oni tak jakoś lgną do cioteczki czarodziejki od jamików ;)
Tobiku, szkrabie słodki - bądź grzeczny i kochaj mocno nowych ludzi!!!
Jadę do domku, do domku... Już mnie kochają :multi: :multi: :multi:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/3759/dscn0273zr8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/7254/dscn0274az1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/4899/dscn0275li0.jpg[/IMG][/URL]
Ona o tym transporcie wie, my jeszcze nic nie mamy ustalone, bo padł serwer dogo i nie pojawiła się jeszcze zasadzkas, która zaproponowała, że przewiezie psa z W-wy do Krakowa. Czekamy.... Dogo działa dziś od niedawna...
Ola jest do czwartku, jutro na pewno odezwie się na dogo ona lub brązowa1. Wszystko bedzie ustalone i dopilnowane, bo Ola (wiewióra1) to solidna firma i nie zostawi swoich psów bez nadzoru!!! Nie wypuszczą Rokiego w podróż bez "osprzętu" :lol: One wszystko nam napiszą!
Mam tylko link z watku transportowego, bo wszystko tak szybko sie dzieje...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&page=23[/url]
Nie mam jeszcze konkretnych namiarów :oops: