[quote name='justynavege'][B][COLOR=red]Radek byly telefony w sprawie Pikolca ale nikt osobiscie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[COLOR=#0000ff][B]Marka [/B][/COLOR][COLOR=black]Pikus ma wyjatkowo tygrysi charakter , obszczeka wszystko co sie rusza , nie bardzo toleruje inne psy , tzw pies jednego Pana jesl sie do kogos przekona bedzie go bronil calym soba :)) czasem by psokromic jedo zapedy zakladamy mu kaganiec[/COLOR][/QUOTE]
Cioteczko justynavege, wyślij na PW, bo jak watek spadnie to cięzko znaleźć, a tak Marka wejdzie na dogo i już będzie miała info...
Sorry za wymądrzanie się :oops:, ale ja chcieć żeby Pikuś mieć już dom!!!!