Jump to content
Dogomania

AniaB

Members
  • Posts

    8271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by AniaB

  1. Asiu, przeczytałam dopiero teraz Wasze posty - my bardzo chętnie w każdej chwili, aczkolwiek pogoda dzis taka, ze psa nie wygoniłby na spacer:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chociaż leksuni to nie przeszkadza - wyciagnęła nas juz dzisiaj dwa razy na przechadzkę (w tym jedną o 6.00 rano):lol: jak bedziesz miała ochote na małe wyjście to daj znać - moja kom. to 0608 030 883:lol: (wystarczy sygnał - ja oddzwonie)
  2. kibicuję Wam i Samiemu cały czas.. nic nowego do sprawy nie wniosę, ale Samuel to naprawde piekny pies i myslę ze prędzej czy później trafi na swojego człowieka... jest też młody i przede wszystkim praca i szkolenie mogą dać dobre efekty.. (jest to bardzo duzy plus dla przyszłego właściciela - my adoptujac stare mastino nie mieliśmy juz tej szansy oduczenia psa pewnych naszym zdaniem negatywnych zachowań :() a na gluty polecam farbę silikonowa Beckersa - jest dosyc droga ale sprawdza się rewelacyjnie - gluty fajnie schodzą, bo na ścianie tworzy sie taka jakby foliowa powłoka.:lol: :lol: nie mam doga (chociaż o nim marzę), ale gluty mastino są równie efektowne i równie wysoko latają co doże :lol: :evil_lol:
  3. to chociaż tyle dobrego... moze ona jakos da rade, DOM POTRZEBNY!!!
  4. nawet nie pomyślałam o ataku z twojej strony :) max piekny i młody czeka na dom w schronisku!!
  5. to naprawde niesamowite!!:loveu: tak sie ciesze!! bedzie dobrze musi byc!!!
  6. czy Semi zdrowa w tym schronisku? czy tam przynajmniej jest jakis ogrzewany pawilon?
  7. nie ma pospiechu żadnego:lol: ja tylko tak sobie napisałam.. jak przyjdzie TEN moment spaceru to na pewno jakoś sie spotkamy..:lol: :lol:
  8. bącysia kochana:loveu: :loveu: teraz czas na zweryfikowanie w rzeczywistosci czy ta Grafia to rzeczywiscie taka fajna czy jeszcze fajniejsza niz tu piszą:lol: :loveu: :loveu:
  9. [quote name='Jola_K']Rasowy czy nie, potrzebuje pomocy........[/quote] jolu jak najbardziej - domu potrzebuje on bardzo jedynie były tutaj przemyslenia zwiazane właśnie z ogłaszaniem go - jako jaką rase go przedstawiac
  10. [quote name='doddy']Zdjęcia tak mało odzwierciedlają podobieństwo do rasy, że nie umiem w ciemno powiedzieć co to za pies... Jak dla mnie to nie cc - za długa kufa, głowa nie ta i zupełnie mi do cc nie kopiowanego nie pasuje.. Do DC już zupełnie. On ma dużo fafli, budowa anatomiczna jest raczej podobna do innego molosa. Na żywo byłoby łatwiej coś powiedziec.[/quote] ja w ogóle sie zastanawiam, czy on reprezentuje jakąś konkretną rasę, czy też jest mixem..
  11. chociaż tyle z lepszych wiadomości..:roll: czyli nie poddała sie zupełnie...
  12. karusiu, a czy tytuł jeszcze aktualny? Bo chyba Sonia spodobała sie Agnieszce, co??..:lol:
  13. niezrozumiałe to dla mnie - szczeniaczki od Zuźki rozdysponowały sie jeszcze w brzuszku, a tu piękny, odchowany słodki buldozek, nauczony czystosci, i co..???? a ze nie widzi na oczko? komu to przeszkadza... jemu na przykład nie...:loveu: buldozku niemozliwe zeby cie nikt nie chciał..:shake:
  14. biedna mała:-( :-( to są właśnie sytuacje, w których właściwie nie wiadomo co robić, aby psu pomóc i ulzyc a nie zaszkodzic..
  15. nikt nie chce takiego duzego aniołka??:loveu: :placz:
  16. musi przede wszystkim Aga zadecydowac co z małą
  17. nie wiem co proponować.. my poszlismy do innego weterynarza, który postawił inną diagnoze no ale to nie był nowotwór..
  18. [quote name='AgaG']Jadąc gdzieś w sparwie blakajacychc się psów zajrzałam do doktora Orła Po tym co mi mówil jestem zdruzgotana. szanse sa małe, żadne na jej długie życie... [/quote] Aga, sama nie wiem co powiedzieć... Ten lekarz jest na pewno bardzo bardzo dobry - wiele osób go niesamowicie chwali.. Ale o naszej leksie powiedział co wiesz... Ryczałam okropnie, a leksa chodzi do dzisiaj i skacze nawet..
  19. Dąbrówko, obyś miała rację.. niestety obawiam sie, ze był to tylko pretekst Ale cień szansy zawsze istnieje..
  20. Nic tylko załamać rece:-( :-( coś nieprawdopodobnego co sie z ludźmi dzieje..:mad: :mad: :mad:
  21. Fuks jest piekny, po prostu piekny..
  22. bardzo zimno było u nas dzisiaj :placz: mam nadzieje że nad morzem jeszcze bez mrozów? SEMI trzymaj sie tam.. a jak sprawa sterylizacji? ona taka dosyc w sobie grubiutka - moze była wystrylizowana przez właściciela?
  23. poszperałam jeszcze za mastifami angielskimi - niestety chyba jednak to nie to ciemnopregowane mastify angielskie mają raczej jasne tło i ciemne pręgi a u maxa raczej jest na odwrót JoluK czy on przypomina cos z tego linku?: [URL]http://4lapy.pl/rasy/index.php?selrasa=31&selgrupa=2[/URL]
×
×
  • Create New...