-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Anna dowiadywałaś sie o sterylizacje Kamy?? [I][COLOR=gray][/COLOR][/I] -
Niemiecki terier rosyjski szuka domu - jest w schronisku. wkrótce zdjęcia [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941206.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941204.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941203.jpg[/IMG]
-
Sochaczew -PILNE - szczeniak mix labladorka MA DOM!!
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
myślałam o tych psicach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-szczeniaki-po-labku-na-budowie-pilnie-dt-pomocy-w-ogloszeniach-144364/?highlight[/URL]= -
Owczarek Fiba juz nie w schronisku, pojechala do DS :)
beka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
NA str. owczarek.pl należy wejść w forum i dzial owczarek w potrzebie. Tak sa wklejane psiaki do adopcji -
Sochaczew -PILNE - szczeniak mix labladorka MA DOM!!
beka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka a gdzie ta psinka? Bo widziałam wątek podobnej (a własciwie dwóch), które sie plącą po Jadwisinie.. -
Neska szuka domu. Mimo tego że świetnie się dogaduje z moim stadkiem nie moge zatrzymać kolejnego psa :(.
-
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
beka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[ [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941213.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941214.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941215.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941217.jpg[/IMG][/quote] Jaka śliczna :). Coś jak mix teriera irlandzkiego -
Futrzaki z Tomaszowa Maz. - NOWE ZDJĘCIA! Przepełnienie w schronie!
beka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941204.jpg[/IMG] Dziewczyny, ten psiak wygląda jak [U][I]Niemiecki jagdterier[/I][/U] -
Ale cudne maleństwo. Iza jesteś wielka...
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
beka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny byłam na urlopie. W tym tygodniu wyśle pięniadze tylko prosze przypomnijcie gdzie... -
kobitki tu jest do oddania lodówka i wiele innych rzeczy Gratyzchaty.pl - Oddam za darmo : lodówka Gratyzchaty.pl - Oddam za darmo : ## STRONA GŁÓWNA ##
-
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
beka replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
o matko kochana, ale bida :( -
Wróciłam. Kasiu dowiadywałaś sie o koszt sterylizacji???
-
Czy to znaczy że z Tanią jest gorzej???
-
[quote name='esperanza']Beka odesłałam do Ciebie panią, ale nie jestem pewna czy coś z tego będzie- pani dzwoniła w imieniu rodziców.[/quote] Pani dzwoniła, poprosiła o mozliwość obejrzenia psa, przyjechała z tata . Doszła do wniosku że Neska nie bedzie tak duża jak onek. Miała dzwonić, ale nic cisza... Jest chętny dom w Pleszewie (280 km) i w Krakowie.m Poprosiłam Asiorka o sprawdzenie Krakowa i zobaczymy. Jutro wyjeżdżam, także potencjalna adopcja i tak po moim owrocie czyli po 16
-
[quote name='paros']Klusia rośnie a domku nie ma :shake:[/quote] Moja Neska tez nie ma :(
-
Ślepy,duży miś Beethoven oddany do schroniska znalazł nowy dom;)
beka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
O matko, co z nim bedzie? -
Warszawa Brodno- wlasciciel po operacji, pomoc w spacerach na cito!!!!!
beka replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Dopiero dziś tu trafiłam. To straszne, człowiek szuka domu, szczęśliwie żyje w nieświadomości a psinka na Paluchu... A jak sie dowiedziałś że ona tam jest? -
Owczarek Fiba juz nie w schronisku, pojechala do DS :)
beka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się -
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
beka replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Elzuniu pisio jest już u Ciebie?? To superancko :multi: -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild'] Często tak jest, że mimo samych pozytywów i początkowej radości efekt końcowy jest taki nie inny. Nie wiem jak postępować, by mieć pewność, że pies trafia do nowego domu na stałe..:-( Na dogo wciąż pojawiają się te, które wracają..[/quote] Tak ,zdarzaja się, ale ważny jest też sposób w jaki wracają. Tu ewidentnie widać ż Nadzieje chciała się jej pozbyć na cito. Jeśli były jakieś zwiastuny powinna była napisać wcześniej i na spokojnie można by było szukać domu.... -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA'][B]POSTANOWIONE- zdecydowane I [SIZE=5]NIEODWOŁALNE[/SIZE][/B] Błagam Was dogomaniacy nie krytykujcie, nie osądzajcie tylko pomózcie znalexć jaknajprędzej transport dla WERY :D do Tarnowskich Gór :cool3: o ile okaże sie po wizycie przedadopcyjnej że możemy być domkiem, rodzinką dla WERY :D Rozmawiałam z sąsiadką, z mamą, z Mężem :) Zrobiłam bilans za i przeciw. Kilkoro forumowiczów uspokoiło mnie jezeli chodzi o zapalenie ucha, tak samo sąsiadka (cud kobita) jej córa ma Labradora , potwierdza że ich labek też choruje na zapalenie uszka :) podobno większosć psiaków z klapniętym uszkiem tak ma więc damy sobie radę :) Czy mogę jeszcze starać się o WERE??[/quote] To tak dla pryzpomnienia........ -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1'][B]Prawda jest taka ze na dogomanii ludzie szukają domu dla zwierza a później mają go w nosie. Z tego co wiem to jedynie wolontariusze z cichego kąta robią stale kontrole w nowych domach swoich podopiecznych. [/B] jeszcze to powinnas wytluscic.Boście zapomnialy kolezanki drogie,ze jak pies znajduje dom,to Waszym obowiazkiem jest zajmowanie sie psem! a ja glupia całe zycie myslalam,ze to zadanie wlasciciela... Nadzieja nigdy nie powinna brac psa-ani teraz ani nigdy w zyciu.No chyba,ze kupi drogiego psa za 2000 zl.Nie doceni psa,ale swoje wydane pieniadze-tak.[/quote] Od początku miałam wątpliwości co do tej adopcji. Wiele razy rozmawiałm z przyjaciel koni, ale po rekomentacji Naamas zapadła pozytywna decyzja. Jestem oburzona zachowaneim Nadzieji, jej jeczeniem na temat kosztów ipt, a skąd inąd wiem że tym czasie kupiła sobie plazme i meble. Każdy ma kasę na to co jest dla niego ważne. Uważam że NadziejA (choć może bezNadzieja) nie powinna dostać psa przez Dogo. Aha wiem ze pewna organizacja prozwierzęca dostała sygnały że Wera jest całymi dniami sama i nie wychodzi na spacery. I mam podejrzenia że Nadzieja sie o tym dowiedziała i dlatego w trybie natychmiastowym postanowiła ja oddać. Moim zdaniem jest kandydatka do Czarnych Kwitków.