-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Z tym że młody to on nie jest. ma z 6-7 lat. Widziałm dziś tę malą biało ruda sunię. sliczna z piękna mieciutką sierścią. Golf wyniosła ją na spacer. Dosłownie wyniosła - nosiła ja na rękach;) jest też pies odpięty wczoraj od drzewa do którego był przykutty łańcuchem. Wystraszony okropnie. Jest w kojcu i wygląda na duże mixa onka (no prawie onek - dom szybko potrzebny, bo na giełdzie taki pies długo nie bedzie czekał).
-
Bobis juz w domku. Nie ma większych problemów. Trochę goni kota, ale nie chce go zjeść. Nawet na stół sie za nim pofatygował :). Dwa piersze dni siusiał w domu a na dworzu sie bawił. myśle że te zmiany trochę do oszołomiły. Z psem rezydentem się ignorują póki co. Bardzo lubi syna pani Anety. Mam dostać zdjęcia, troszkę później, jak juz się zadomowi :)
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Weszłam tam Ivv, tam zdaje sie jest 30 psów. I był tam stary onek z Warszawy. Ale on juz w domu szcześliwie. Granda, tyle kasy za warunki praktycznie schroniskowe :(. A u Tary bez zmian. Zauważyłam że jak wyjechał Bobik to się uspokoiła. Na smyczy jak kiedy, wczoraj wyczuła zajaca (widziałam go ona nie) to ciągneła jak parowóz, czasami chodzi ok. Do ludzi bardzo miła, ale żywiołowa. Najlepiej gdy trafiła do domu bez małych dzieci lub z dziećmi starszymi, nastoletnimi bez innych zwierząt. Chociaz jestem pewna że z dużym spokojnym psem by się dogadała. Najlepiej do domu z ogrodem lub do domu gdzie nie musiała by długo byc sama. Nie wiem czemu ale zdarza jej sie załatwic w budzie :( Teraz w kojcu po Bobiku, od wczoraj jest super piesek, który został wyadoptowany w poniedziałek i wczoraj wrócił bo chciał zagryźć pana domu (żona i dzieci ok, przemiły). pan oczywiscie nie jest nawet draśniety ale psa kazał zabrac. Przyznał się że chciał go uderzyc i pies prawdopodobnie chciał bronic pani która koło niego stała :(. Na niego tak nie szczeka jak na Boba, nie wiem czemu. Nadal je bardzo gwałtownie i dużo pije. Niby gorąco, ale troche mnie to niepokoi. Kupale ok choc duże. Wczoraj przyszła karma (IVV dziękujemy) kupiłam Joserę sensi plus. Mam nadzieje ze jej posłuży. -
BARGŁÓW KOŚCIELNY-UMIERAJĄCY młody psiak w typie onka na statoil. Pomocy
beka replied to meganka5's topic in Już w nowym domu
meganka wysyłam Ci na pw nr tej dziewczyny co się ze mna kontaktowała.. -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
beka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jak moja ulubienica ?? -
On-ek Tajson znalazł swój dom... I jest kochany!
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zmien tytuł watku, żeby była informacja że on zaraz w Mysłowicach wyladuje :( -
Gusiu gdybyb byli chetni (a dla Trymerka nie pasowali), nawet na dwór do budy , z południa Polski (Katowice itp), i to proszę podeślij takiego psiaka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187819-Piękny-ogromny-On-ek-czeka-na-swoją-szansę-w-Pszczynie...-Zerkniesz[/URL] on za tyg pojedzie do Mysłowic :(:(
-
RATLEREK babulinka znaleziona w lesie WRACA DO SWOJEGO DOMU! :)
beka replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Ale gremlin :) -
On-ek Tajson znalazł swój dom... I jest kochany!
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
to znaczy do kiedy dokładnie ma czas??? -
Byłam. Domek z podwórkiem, a własciwie dwa domki. W jednym mieszkaja rodzice ( i u nich bedzie sunia) w drugim dorosła córka z rodziną. Ogródek, do biegania, nie za duży ale dla takeij kruszynki w sam raz. W domu zawsze ktos jest wiec sunia nie bedzie sama. Piesek nie spi w łozku, ale w domu jak najbardziej. Budy i kojca brak. To kiedy transport?
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
beka replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak cięzko pogodzić się ze śmiercią kogos kochanego Bardzo wspólczuje -
Amelia - malutka bezbronna suczka znalazła swój raj:)
beka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Śliczna :) długo była w bidulu? -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
beka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Ale radary :) -
Aron- onek z Ostrowi - pojechał do nowego domu:)
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a na którym piętrze mieszkają? nie ma windy? może on po prostu nie zna schodów.. -
On-ek Tajson znalazł swój dom... I jest kochany!
beka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zapisuje sobie -
Czy w jego sprawie były jakies telefony?
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Emi wygrała tę konkurencję :(:( -
Emi...wytrzymaj. Do którego weta jedzie?
-
Wczoraj Agnieszka zabrała Klusię do domu, zamieszka u jej kolegi (dt lub ds sie okaże). Jak ona sie ucieszyła :), Klusia znaczy się, Agnieszka też. Aga mówiła że to był pies tester, aktórym mozna było testować czy pies jest agresywny, bo Klusia miała zerowy poziom agresji. Został jeszcze chłopak ze strychu, który jak mówi Golf jaest bardzo mizioasty, jak hmmm, czuj respekt do tej rasy:) Wiec Golf spacerowała, a sprzątałam jego klatke bo ma potężny rozstój żołądka... Sa kolejne dwa psy :( młody czarnobrązowy kundelek, fajny ale przestraszony. I beżowy owczarkowaty duży pies, bardzo wymeczony i apatyczny. Dr odkrył rzęse wodna na spodzie obroży. Sam pływał czy ktoś mu pomagał ?????
-
_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!
beka replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
dwa razy pisałm post po tym jak go zawiozłam i nie ma ???? Diego popiskiwał przy wsiadaniu do auta, troche go bolało. ALe to super grzeczny pies, wsiadł mimo bólu. Taki misiek pluszowy. W samochodzie zdjęłam mu klosz bo się nie mieścił w nim :). Leżał grzecznie całą drogę. Ucieszył się na widok Beaty. Dostał antybiotyk na 3 dni i leki na odrobaczenie. kontrola za dni 10 od czwartu. Ja wyjeżdżam wiec potrzebny bedzie transport. I trzeba pamietac o ksiązeczce to wpiszą do niej info o zabiegu.