Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='eliza_sk']To dajcie proszę znać Pani z Poznania, bo kobiecie już 3 pies koło nosa przechodzi. Właśnie dostałam od niej maila czy coś wiem. Odpowiedzcie jej konkretnie, że jest dom bliżej, a nie zwódźcie brakiem transportu, dobrze ?[/QUOTE] Jest sunia w łodzi oneczka na dt szuka domu...
  2. Tola podziękuj temu panu co go wykupił i trzyma u siebie. To musi byc dobry człowiek.
  3. Do mnie nie, od Golf wiem ze miała jeden tel, ale nie do przyjęcia. Chłopak chce dla babci, bo jej pies uciekł...4 dni temu i babcia jest samotna. Poki co luzem poźniej kojec - takie warunki proponują
  4. KORA to nie ten, mały czarny podpalany, gładkowłosy, uszka sterczące. Jutro postaram sie o fotki
  5. Kurcze miało byc z cytatem, chodziło mi oridermyl
  6. Może , dodatkowo jeszcze świerzba leczy
  7. To potworne, codziennie nowe watki ze znalezionymi szeniakami :( W szasie też sa dwa, prawda?
  8. Ale masz fajną zabaweczkę :)
  9. [quote name='ANETTTA'][SIZE=5][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4]Zglosila sie chętna klinika, wlaścielka kliniki,[/SIZE] [SIZE=4]że zaopiekuje sie sunią i szczeniakiem u siebie w klinice.[/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][SIZE=4]http://redwet.pl/[/SIZE] [/U][COLOR=Black]cytuje słowa ..z meila [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]..........[B]....chwyciła mnie za serce ta sunia biała karmiaca strasznie wychudzona jeśli jeszcze nie ma wsparcia w jej sprawie to ja moge przyjąć ją do mojej kliniki razem z jej dziecmi proszę dać znać....... [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Ta klinika jest kilka kilometrów ode mnie. Całodobowa, zdaje sie ze wspólpracuje z Emirem. Na jak długo sunia miałaby tam jechać? I kto pilnowałby adopcji?
  10. Na jednym z pierwszych zdjęc po goleniu dziwnie trzyma lewo ucho. Miałam pytac czy nie ma problemów z uszami. Dicortineff, surolan
  11. Piekny, potrzebny dom w którym zamieszka z ludźmi. A nie w ogrodzie. Tel jest do??
  12. A próbowałaś sprawdzać czy ma tatuaż?
  13. Zapisuje, co za bezduszne świnie..
  14. Zapisuje, kto zrobi banerek?
  15. I podnosimy dostojna panią
  16. Marta na cito wysyłaj mi zdjecia Bruna [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  17. Sliczne i wzruszające
  18. on jest czarny podpalany. A obróżka to coś takiego [URL]http://www.easypet.pl/[/URL]
  19. Jeśli nie mozna jej dać do pojedynczego boksu, to moze z jakimś miłym psem ja umieścić? I skoro przyjeżdża Dredzik który miał pokój jednoosobowy to moze ja tak przenieść?
  20. Piękna panienka, naprawde perły mozna znaleźć w schroniskach. Szkoda że ludziom nie chce sie szukać:(
  21. [quote name='Fela']Kto chce takiego potfffora? [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/258/boni045.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2641/boni002.jpg[/IMG][/QUOTE] Oddasz???Chyba tylko do domu ze złotymi klamkami hiihi. Jest cudna.. Ida, gratulacje :). Czy psiki napewno dostana tę karme do jedzenia?
×
×
  • Create New...