[quote name='eliza_sk']To dajcie proszę znać Pani z Poznania, bo kobiecie już 3 pies koło nosa przechodzi. Właśnie dostałam od niej maila czy coś wiem. Odpowiedzcie jej konkretnie, że jest dom bliżej, a nie zwódźcie brakiem transportu, dobrze ?[/QUOTE]
Jest sunia w łodzi oneczka na dt szuka domu...