Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. Czy można prosić o telefon do koordynatora akcji? Godzina na pewno 10.00 ?Pyta moja znajoma z Dolnego.
  2. No właśnie chciałam ją zamienić na Anioła, bo od przedwczoraj ma domek :) Link do tematu: [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=177095&goto=newpost[/URL]
  3. [B]feliksik [/B]-jestem Wysyłam do znajomych z Zalesia, nie mam czasu wątku przeczytać, ale może pomogę coś. Czy jest do pobrania mniejszy banerek?
  4. [B]feliksik [/B]jestem. Mam dwie znajome w Zalesiu - jedną w górnym, jedną w Dolnym. Ponieważ nie zdążę całego wątku przeczytać, żeby dowiedzieć się, w którym może być, więc prześlę do obu wiadomość
  5. Co tu tak cicho ??? Ciotka [B]mmlasowice [/B]chciała coś napisać i się nie dałó. Pyta, czy Amma ma już domek, sądzę, że nie...
  6. Trzymamy, niech się biedaczka nacieszy własnym domem.
  7. Będziemy czekać na wieści o ślicznej, zapadła mi w serce ...
  8. Chylę czoło - jesteście niesamowicie sprawne ! O pani wójt nie będę się wyrażać, bo mnie zbanują na długo :P Czy jest szansa uzyskać od właścicielki terenu zobowiązanie, że po wyjściu ze szpitala nie będzie znów kolekcjonować psów?
  9. To kiedy jedzie? Im szybciej, tym lepiej. Niech się przed sterylką zadomowi, łatwiej będzie przechodzić fazę pooperacyjną.
  10. Ciekawe, czy te wypadki spędzają sen z powiek osobom, które dobrze żyją z pensji regularnie pobieranych za opiekę nad podopiecznymi Palucha ? Nie ma możliwości pociągnięcia do odpowiedzialności? Nic się nie da zrobić?
  11. Historia Bercika przerażająca a równocześnie (niestety) typowa dla wielkopsów w naszym kraju. Jestem z Wami, wysyłam choć dobre fluidy :)
  12. [quote name='brazowa1'] Zapytam się pani z gminy,o wiesci od flata.To byl mój błąd-uswiadomilismy ,ze to rasowy pies :( za duzo bylo mówienia o nich.[/QUOTE] Rasowy to on nie jest, tylko w typie rasy. Jeżeli charakter ma flatowy, to tym gorzej dla niego - to psy z wrażliwą psychiką. Aaaa- no i niewykastrowany może dalsze w typie produkować, nas jet mało i nie damy rady pomagać wszystkim "w typie rasy" :(
  13. [quote name='Kana']A jak flat który jest u was?[/QUOTE] On jest w hpteliku u Jamora. Podobno powoli następuje proces socjalizacji, ten pies na początku był kolpletnie autystyczny. W związku z tym martwię się o tego drugiego, jak sobie z nim wójtowa radzi... Ja z Warszawy nie dam rady pojechać i niuchać a sprawa nie jest oczywista :(
  14. A ja będę szczęśliwa, jak przy okazji i Baronowi znajdziemy domek :)
  15. W supermarkecie ( Leclerc?)na Stokłosach jest też sklep ZOO i tam pracuje Martyna od flatów, powiedzcie, że jesteście ode mnie, też połóżcie ulotki.
  16. Na wybiegu u pana Józefa był samiec w typie flata, dobre zdjęcia mile widziane. Jak się każdy skupi na dwóch, góra trzech psach, to szybciej pójdzie... Mnie chodzi o takie ( z grubsza): [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3953/79874528.png[/IMG]
  17. Ja prosiłam o fotki Cyganki, bo mi się flatowa widzi. Jeżeli tak jest istotnie, to zrobię jej wątek tutaj i na flatowym forum. [B]GoniaP [/B]z Emirajest wielką miłośniczką flatów ( flat coated retriever - dla niewiedzących) i mnótwo psów w typie rasy udało się wyadoptować .
  18. Pewnie wyleguje się na kanapie z opiekunką :P
  19. Na wątku Bercika składam Wam życzenia zdrowia i szczęścia przez długie lata !!! :)
  20. Wczoraj, w dogomaniackim kółeczku zastanawiałyśmy się, czy są jeszcze modzi na dogo :P Dzięki, że są jednak i ogarniają nieogarnięte. Sprawa Brendy przerażająca, liczę na to, że nasze zbiorowe złe fluidy wysyłane kierunku jej oprawcy dadzą efekty ...
  21. [B]['][/B] Nawet jeżeli był leczony, to wiem, że umierać lepiej w domku, wśród ludzi kochających, niż w boksie w schronie. Analogicznie jest u ludzi - w szpitalu, mimo opieki całodobowej, śmierć jest okrutna, bo wśród obcych :(
  22. Proszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcia Cyganki - nr 252 I co z tym Kurczakiem biednym zrobić ?:(
×
×
  • Create New...