-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Pani Jola dokarmia psa, trzeba by go zabrać, tylko gdzie? [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/dokarmiany1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/dokarmiany2.jpg[/IMG] ONka z ropomaciczem... leczenie kosztuje... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/ONka3.jpg[/IMG] I podrzucona malutka Dusia. Zobaczcie jaka malutka na tle tych schodów... [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia01.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Dusia03.jpg[/IMG]
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Fotki z DS: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudywds3.jpg[/IMG] -
Paula, psie walki normalnie :lol: No to teraz najpierw wieści z domków stałych. Trójłapek Oskar w DS: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Oskarwds.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Oskarwds2.jpg[/IMG] Oraz Rudy, ten co miał łapiny połamane: [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/RudywDS2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/Rudywds3.jpg[/IMG] A następnym postem wkleję mniej pozytywne wieści....
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W drugim poście jest ;) -
[quote name='Alla Chrzanowska']Dopiero dziś dowiedziałam się o istnieniu Wiery. A skoro nosi takie samo imię, jak moja mama, to... chyba mnie to do czegoś zobowiązuje. Deklaruję na Wierę 20,00 zł od maja. Czy konto to samo co dla Rudzielców?[/QUOTE] Ja tu zaglądam, a tu takie wieści! Allu, serdeczne dzięki.... Sambie pomagałaś, teraz Rudzi i Bipkowi, w międzyczasie niemal na każdym znajdkowym bazarku coś kupujesz... no słów brak! BARDZO wielkie dzięki! Konto moje, to samo. Dziękujemy!
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wstrzymali, a przenieśli na nowe konto do moniki083 ;) Ja myślę, że z Piromanką się wszystko wyjaśni, kwestia czasu. Być może życiowo jest czymś zajęta, dalej od psich spraw na dogo, ale zawsze się wywiązywała, więc pewnie wszystko się wyjaśni. Niemniej na pewno nie jest wystarczająco aktywna by prowadzić finanse. -
Tilia, i jak, pokazywałaś może domkowi zdjęcia? Wpadło któreś w oko? Wątek Rudzi pewnie już dostałaś, ale na wszelki wypadek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220794-Rudzia-i-Bipek-rudy-dwupak-MA%C5%81E-GRZECZNE-ADOPCYJNE-czekaj%C4%85-na-domy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220794-Rudzia-i-Bipek-rudy-dwupak-MAŁE-GRZECZNE-ADOPCYJNE-czekają-na-domy[/URL]! Dopisałam do rozliczenia czerwcową deklarację dla Wierki od mimiś, dziękujemy! :Rose: I bida nadal ma tylko jedną stałą deklarację... czarno to widzę... Zapraszam na bazar dla rudzielców i Wiery: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227679-Fajne-buty-torebka-MEXX-kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-na-biedne-Wierk%C4%99-Rudzi%C4%99-i-Bipka-12VI?p=19164526#post19164526[/url]
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']No, tylko tyle, że udało mi sie zrobic bazar m.in. dla Rudzi i Bipka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227445-By-Znajdkom-%C5%BCy%C5%82o-sie-lepiej-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-20-06"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227445-By-Znajdkom-żyło-sie-lepiej-Różne-różności-Do-20-06[/URL] zapraszam serdecznie na zakupy. :D[/QUOTE] Tak jest, zapraszamy na bazarek. A tymczasem [B]mimiś [/B]wpłaciła rudzikom czercową deklarację, za co pięknie dziękujemy :Rose: Zapisane w rozliczeniu. Zapraszam na bazar dla rudzielców i Wiery: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227679-Fajne-buty-torebka-MEXX-kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-na-biedne-Wierk%C4%99-Rudzi%C4%99-i-Bipka-12VI?p=19164526#post19164526[/url] -
O rany, ale super zdjęcia! Aż miło popatrzeć na naszą "haską", dziś już Franczeskę :cool3: Ile zieleni, dom z ogrodem, fajnie trafiła.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłałam PW do Piromanki, może ma powiadomienia na maila włączone. Ale pewnie tego już ktoś próbował. Ma też parę osób w znajomych, można spróbować napisać do nich, może ktoś jest prawdziwym znajomym i ma do niej jakiś kontakt. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Piromanki jest więcej niż 85zł. To rozliczenie z końca marca. Moja ostatnia ujęta wpłata w tym rozliczeniu to luty, a wpłacałam jeszcze za marzec i kwiecień, i pewnie inni deklarowicze mają podobnie. Piromanka nie logowała ponad 1,5 miesiąca. Czy osoby odpowiedzialne za psa nie mają z nią kontaktu poza dogo? -
W sumie słusznie, za 2 dni koniec głosowania, więc raczej do takich "na już aktywnych" lepiej trafiać. Skoryguję selekcję. Przy okazji, doszły mnie słuchy, że u p.Joli kiepsko z karmą. Taką zwykłą, dla większości psów. Jakby ktoś mógł coś podesłać, zamówić, byłoby miło. Krakvet nawet jak będzie wygrany, to na samą realizację jeszcze trochę się czeka.
-
Faktycznie kuriozalna :( Zwykle potencjalny dom dzwoni do opiekuna, zwłaszcza jeśli ma wiedzę, że opiekun psa nie ma swobodnego dostępu do internetu. To jest przykre naprawdę... co chwilę jakaś zmiana. Najpierw chęć pomocy, pełna mobilizacja i przekonywanie, że się od psa nikt nie odwróci i że nalezy go ratować. Potem uzależnianie dalszego udziału i pomocy od przenosin do dt, który /jak się okazało/ nie podjąłby się wzięcia psa z rozsądnych powodów zresztą. Teraz nagły odwrót i propozycja ds za pośrednictwem forum... Wybaczcie, ale czy to jest stabilne i rozsądne działanie? Strasznie mi przykro, bo temu psu możnaby dalej pomagać... a tu jakieś dziwne podchody i przepychanki. Nic nie rozumiem. Czemu tak się stało? :(
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak się Bipek prezentował w sobotę na tej imprezie ;) I jak poszło u weta w piątek. -
[quote name='Tilia']Mam pytanie, ona jest nieduża jak rozumiem, tak do 10 kg? Szukam dla kogoś (dobry dom!) małej, łagodnej (jest też drugi pies, już staruszek), przytulnej, krótkowłosej suni,. Najlepiej podobnej do poprzedniej suni, która odeszła w zeszłym roku, tamta była czarna i krótkołapa, ale myślę, że i troszkę wyższa ma szanę. Znalazłam jeszcze Rudzię, jest jeszcze jakaś spełniająca te kryteria? Chciałabym podesłać pani kilka propozycji.[/QUOTE] Paula, jak myślisz, ile Wiera może ważyć? Rudzia na pewno malutka, łagodna i przytulna. Rudzia by się zresztą nadawała do staruszka, pasuje do opisu, choć nie czarna ;)
-
Jolam, nie szukaj, ja mam te fanty/opisy w starych bazarkach. Łatwo przekopiować. Bo pewnie mówisz o tych rzeczach od waderci i jeszcze wcześniejszych od Ciebie. Gdy już był mały ruch w tych rzeczach w pewnym momencie je przestałam wystawiać, bo już pewnie opatrzone były i nie miały zainteresowania. Ale jeśli Ty nadal je masz i masz chęci wysyłać, to je mogę wystawić. Tylko teraz nie jestem tak wydolna bazarkowo jak kiedyś ;) Odezwę się jak już będę wiedzieć, że chcę i mogę wystawiać. Ula, próbki kosmetyków aptecznych bywają chodliwe, fajnie. Przyślij foty i tak samo, odezwę się najwcześniej w poniedziałek. Mała czarna, a może jakieś foty Luny? :razz: Gdyby wpadły Ci w posiadanie, wrzuć :) Annaa4, dziękujemy za bazarki :) Są tam super puzzle dla maniaków puzzlowych! Kompletne? Szkoda, że nie mam tyle czasu co kiedyś, ale pewnie tylu elementom bym nawet nie podołała :lol: