-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Za 2zł te segregatory, to jak darmocha! Jak się nie wykupią, a trafię się w Twoich okolicach, to sama kilka wezmę. Przy okazji, jakby ktoś miał jakiś bazarek ogłoszeniowy, to dajcie znać. Sambo-Sonię trzeba ogłosić, a nie bardzo mam kiedy robić ogłoszenia aktualnie. -
Gdyby ktoś potrzebował segregatorów, to bazarek jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247516[/url] Może komuś się przyda, choćby do archiwizowania domowych rachunków. Bo cena w zasadzie prawie za darmo. Rozreklamujcie jak macie gdzie. Gdyby ktoś miał jakieś fanty na bazarek na Znajdki, i mógł zająć się wysyłkami, to mogę wystawić, obrobić zdjęcia, prowadzić, itp. W razie czego, piszcie PW.
-
POMOCY!!! Od miesiąca koczuje przy drodze...
bric-a-brac replied to Nette's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Przypadkiem wyszedł mi całkiem ładny portrecik Kalinki: [URL]http://images54.fotosik.pl/92/999a867fd5ec9870.jpg[/URL] [/QUOTE] Całkiem ładny? Cudny! Jęzor długaśny :) Śliczna dziewczyna! -
Jakby Ci się nie udało pozakrywać danych, to mogę pokombinować. Moja poczta identyczna jak nick, a potem @tlen.pl
-
Przepiękna dobermanka Dora szuka domu
bric-a-brac replied to Bellis_perennis's topic in Już w nowym domu
Pojedzie do dt czy ds? -
Poprawa warunków na plus. U hop jest fajnie. Oby udało się finansowo podołać.... Malva, może wrzuć fakturę i z nią zrób cegiełkowy? Ludzie na koszty weta chętniej pomagają niż na hotelowanie...
-
Zdjęcia z komórki od Uli: [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_151533_zps5d4fa380.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_151533_zps5d4fa380.jpg[/IMG][/URL].[URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_150522_zps2927d627.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_150522_zps2927d627.jpg[/IMG][/URL].[URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_151019_zpsa829220c.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_151019_zpsa829220c.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki, Ula! Wstawiam fotki Franczeski :) [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_110543_zpsf5f42a94.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_110543_zpsf5f42a94.jpg[/IMG][/URL].[URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_120550_zps1e2f0c43.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_120550_zps1e2f0c43.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek, link w sygnaturce ;) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla naszej kruszyny - póki co nie mam nawet pełnej kwoty, by opłacić wrzesień. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247502[/url] -
Bela dobrze prawi, oby obyło się bez operacji. W tym wieku każda narkoza to już jednak ryzyko. Oby leczenie pomogło.
-
UlaFeta przysłała fotki z wizyty Państwa, którzy adoptowali Sonię: [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_105648_zpsf36512d1.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_105648_zpsf36512d1.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/20130928_105658_zpsdca784ad.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/20130928_105658_zpsdca784ad.jpg[/IMG][/URL]
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Z tego co rozmawiam z Paulą, to Sambie się przytyło. No i żebrze jak tylko się je ludzkie jedzenie, więc na pewno była częstowana przy okazji posiłków lub/i jadła gotowane/resztkowe. Na suchą karmę tak niekoniecznie ma ochotę, za to chętnie podjada kocie chrupki. Paula ma w planach zabrać ją do weta, bo ma dziwnie przekrwione dziąsła i jakby czasem kasłała/zapowietrzała się. No i to nadal duży dzieciak, zaczepia do zabawy, jest w dobrym humorze. Kilka zdjęć, z komórki więc jakoś słaba, ale zawsze coś. Paula, jak myślisz, można ją ogłaszać za starymi fotami? [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-24-736_zpsf3f7596b.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-24-736_zpsf3f7596b.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-24-739_zpsfa10d92e.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-24-739_zpsfa10d92e.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-24-741_zps88e9bc72.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-24-741_zps88e9bc72.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-27-749_zpsdf7580c5.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-27-749_zpsdf7580c5.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-27-747_zps8c7bdfec.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-27-747_zps8c7bdfec.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://s1059.photobucket.com/user/bric777/media/2013-09-24-737_zpscd0832b5.jpg.html][IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/2013-09-24-737_zpscd0832b5.jpg[/IMG][/URL] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, Allu! :Rose: Za wszystko! Zapisałam wpłatę. -
Masz piątaka? Kup CEGIEŁKĘ! - Wątek zbiorczy z linkami.
bric-a-brac replied to Viris's topic in Bazarek
Cegiełkowy na zapomnianą Crazy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247217[/url] Zapraszam. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
W nowym rozliczeniu Samby w poście #3 ( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-%28%28%28%28?p=21335044#post21335044[/url] ) dopisałam 82,44zł, które zostały przesunięte z rozliczenia Rudzi. Samba jest u Pauli od 4 września, na dniach zamówię karmę... -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Kwotę, która pozostała w rozliczeniu Rudzi 82,44zł przepisałam właśnie na Sambę. Jej nowe rozliczenie w poście: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212145-Samba-pies-idealny!-Samba-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-%28%28%28%28?p=21335044#post21335044[/url] Tym samym serdecznie dziękuję WSZYSTKIM którzy jednorazowo czy stale pomogli w utrzymaniu Rudzi, także osobom wspierającym bazarki: fantami, zakupami czy choćby podrzucaniem. Serdecznie dziękuję! :Rose: -
PILNE! POMÓŻCIE! Które schronisko lepsze dla chorej znajdy
bric-a-brac replied to avild's topic in Już w nowym domu
Z trzech wskazanych miejsc, to jedynie Psi Anioł. Nie odwoź jej do C. ani na P. ... W jakich okolicach ten człowiek ze stadniny? Może w zamian za jakąś pomoc mogłaby tam zyskać schronienie? -
Przepiękna dobermanka Dora szuka domu
bric-a-brac replied to Bellis_perennis's topic in Już w nowym domu
Mam słabość do dobermanów... Chuda chyba? -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
bric-a-brac replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zaufanie, albo zwyczajny brak zainteresowania psem. Z dwojga złego, lepsze byłoby zaufanie. Nawet jeśli fundacja ma problemy finansowe, to udział w wątku, śledzenie, zaangażowanie nic nie kosztuje...