[quote name='ocelot']Może ktoś mógłby jakiś bazarek?
Ewanko dzięki że pamiętasz o Rysiu.
Zaraz chcę do niego jechać.[/QUOTE]
Wyczochraj go od nas:evil_lol:
Bazarek, bazarek... :roll:. Mam jakieś próbki kosmetyków, ale nie za wiele. Pewnie z tego, to by się mało kasy zebrało... Zresztą mój pierwszy bazarek od dawna, dawna jakoś świeci pustkami...