-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Otworzyłam przez inny program graf. i już ok. Przepraszam za zamieszanie! Rozkleję kilka w weekend. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Otwieram przez microsoft office picture manager, klikam drukuj i drukuje jako "drukuj obraz"nic nie zmieniając. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Dalej mi urywa, dobra, nie walcz, to pewnie wina mojej drukarki. Dopiszę końcówkę i będzie ok. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Super, dzięki! Idę drukować;) edit: Drukowałam ten drugi. Sam dół, tam gdzie są do odrywania końcówki się nie zmieścił na A4. Nie wiem, może ustawienia mojej drukarki. Ale dopiszę brakującą końcówkę i będzie ok.[/QUOTE] Daję znać ;) -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Super, dzięki! Idę drukować;) edit: Drukowałam ten drugi. Sam dół, tam gdzie są do odrywania końcówki się nie zmieścił na A4. Nie wiem, może ustawienia mojej drukarki. Ale dopiszę brakującą końcówkę i będzie ok. -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Mam tylko drukarkę czarno-białą, może jakiś projekt czarno-biały? Rita i tak czarna, to może nie straci wiele na urodzie ;) -
[quote name='yumanji']Potwierdzam.[/QUOTE] I tym kwiecistym postem :lol: yuma potwierdziła te dwie kwoty: 21zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/210983-Zako%C5%84czony.-Rozliczam.......-Zlepek-wszystkiego.......-na-3-cele-21.07[/url] 44,50zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/210150-Zako%C5%84czony-Rozliczam-Bridget-Jones-po-angielsku-Oral-B-torba-AFN.-Na-Bia%C5%82ego-11.07[/url]
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
No ciężko z deklaracjami, ale żeby ani jednej? :shake: Zerknęłam na FB i widzę, że tam jest podane żeby na konto Znajdek wpłacać. Pani Jolu, da pani radę tutaj prowadzić rozliczenie na bieżąco dla tej suni? -
[quote name='Hawanka']ja moge odkupic spasmoline ?[/QUOTE] Hawanko, jak ze spasmoliną? Czy pies, który jej potrzebuje ma wątek na dogo może? Kingo, dzięki, że dałaś znać ;)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zero deklaracji :shake: Oj suniu, co z Tobą będzie? P. Jola finansowo nie da rady płacić za DT... A sucz jak na razie nie ma ani grosza... Trzeba zmienić tytuł! [B]Zabili mi dzieci, a mnie wyrzucili - mleko rozsadza mi sutki!!! [/B] edit: Może wątek lepiej przenieść do działu mazowieckie, a nie w ogólnym PWP? -
[B]Krakvet[/B]. Weszłam na krakvet i to nie są jakieś ogromne ilości głosów, faktycznie wystarczy się dobrze zorganizować, poprosić znajomych itd. i jest szansa! To czekamy na sygnał od miau na kogo oddajemy głosy, a we wrześniu spróbujemy powalczyć ponownie. [B]Strona www[/B]. Stronka jest w budowie, wpłaciłam 50zł zaliczki. Właśnie rozesłałam PW do deklarujących wpłaty.[SIZE=1] bric-a-brac[B] 40zł[/B] Witusiowa Ewa [B]20zł[/B] Nevada [B]20zł [/B]UlaFeta [B]20zł [/B]Karola i Dominika [B]10zł [/B]Igam[B] 20zł [/B]Czyli mamy równiutko [B]130zł [/B]na stronę.[/SIZE] Serwera użyczy nam początkowo Paros :loveu: A potem zobaczymy, jeśli pani Jola będzie chciała wykupić własny, to będziemy myśleć ;)
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Naprawdę, już ma dom? :multi: Przy okazji, zaspamię ;) Nowy bazar: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212311-..................-BAZARRRRRRRO-ZAPRASZA.................-dla-suni-....-15.08[/url] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Bazar: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212311-..................-BAZARRRRRRRO-ZAPRASZA.................-dla-suni-....-15.08[/url] Jutro rozreklamuję, bo dzisiaj już padam. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
To może kompromis, bo p.Joli będzie się mylić Sonia, a Pauli Samba (dla mnie też Samba jest jedna, ta spod betonu :lol: ). Nie wiem czy na FB da się zmienić. Czarodziejka dała mi zgodę na bazar, więc wystawiam. [B]Proszę o nie wyrzucanie rachunków w razie czego. Bo jak nie znajdzie się skarbnik, to mam się wywiązać z bazarku, aby pokrył koszty leczenia. [/B] -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
A ona ma możliwość zrobienia foty? Jakie to okolice? -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Paula, mogę wziąć zdjęcie z Twoimi pociechami do pierwszego postu bazarku? Ktoś się chyba znajdzie, żeby prowadzić finanse:roll: [SIZE=1]Może Atomówka?[/SIZE] To szkoda czasu, zacznę już wystawiać może? -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Na pewno jest ;) Pani Jola może cyknąć choćby komórką chyba. Na pewno kuleczka jest słodka ;) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
A propos skarbnika, to jest on potrzebny także, abym mogła bazar wystawić [SIZE=1](bazar mogę wystawić tylko na psa, który ma na początku prowadzone rozliczenia).[/SIZE] -
Evelin, świetny pomysł, żeby teraz wesprzeć miau, a potem może oni pomogą nam. Nie wnikałam nigdy w te krakvetowe konkursy, bo tam rejestrować trzeba. Ale jakie ilości głosów wygrywają zwykle? Chodzi mi o skalę ilościową, żeby ocenić możliwości werbowania znajomych ;) Rany, mam nadzieję, że te wszystkie psy nie trafiły hurtem do p.Joli? :shake:
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Boże jaka słodycz, ucieleśnienie łagodności :loveu: Dobre zdjęcia, jakby ktoś z ogłoszeń szukał psa lubiącego dzieci :) Czyli dość niejasne i zawiłe będą te finanse :lol: Spytałam, bo myślę, że przydałby się jakiś [B]skarbnik[/B], a dobrze żeby ten wiedział co i jak. Czy ktoś chętny? Ewentualnie czy ktoś chętny na przejęcie [B]pierwszego postu[/B], by na bieżąco aktualizować? [SIZE=1](Jakby nie było chętnych, mogę ja)[/SIZE]. [B]Noemi[/B], pewnie, jeden banerek starczy, masz co robić zapewne ;) [B]Ola [/B]pisała, że może zrobić [B]cegiełkowy[/B]. Chyba warto skorzystać, ma ktoś jakiś ciekawy pomysł zamiast zwykłej miseczki itp.? -
Poleciała sierpniowa deklaracja dla staruszka. Bazarek m.in. dla Ząba z sygnaturki słabiutko przędzie... szkoda...
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Sierpniowa deklaracja w drodze, Oczko piękna ;)