szasztin, ja [B]SERDECZNIE DZIEKUJE[/B] w imieniu psiakow ligockich :loveu: Niestety adresu do Ligoty nie znam (moge tylko powiedziec, ze jest to hen za lasem lub hen pod lasem..).
Ale moze wyslac mozna wszystko rowniez na adres Strarzy z dopiskiem - dla Ligoty?