nieeee,no 600 to jest drogo.Ona mi powiedziała,że są po 200,ja nie chciałam mówić przy mamie *bo wiecie,niedługo box,a ona nie wie za ile ja go biorę,więc to działało na moją korzyść-nio jak se pomyślała,że za 300 to jeszcze może być ) ale jak będę niedługo na wsi to tam do sąsiadów zajrze i im spróbuje wytłumaczyć