Hmm Hmmm Hmmm widzę nowiutkie fotaski ze spacerku :lol::lol::lol::lol:
Szczerze mówiąz jabym nie wkładała tak od razu,odczekałabym chociaż te 5 minut-nie wiem,ja nie jestem znawcą,ani starszym,ani młodszym.Poprostu takie mam przeczucie,chociaż z drugiej strony...... nie wiem,skoro psy płuwają w upalne dni to przecież nie czeka sie,aż sie pies ochłodzi :cool3: