Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. To super, mówiłam, że będzie dobrze!!!! no i powodzenia w pracce!:lol:
  2. Ja protestuję, stanowczo domagam się więcej zdjęć...:angryy: czarnego i białego też...:lol:
  3. no i jak dziś zdrówko ???
  4. Witaj [B]małyskrzacie![/B] cieszymy się bardzo. Killuś oniemiał widząc urodę Majeczki!:razz: Dzisiaj u mojego synka w szkole rewolucja - wizytacja trójki giertychowskiej. W związku z ogromną sympatią jaką darzę pomysłodawcę, Misio poszedł tylko na trening. nie będzie nikt przeglądał mojego synka, oj nie...:nono::nono::nono:
  5. Ala to ma farta.... ma już weekend...:razz: cześć Waszka. Teraz będziesz miała jeszcze piękniejsze zdjęcia, jak Cię Pysia potraktuje tym bez lufy...:evil_lol:
  6. Zdjęcia czekają na to bez lufy...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzień dobry Pysiu!:lol:
  7. [quote name='Behemot']duz po co mi takiezycie? laptop mi pas;; z soia musza 12 razy wychoszic :shake:[/quote] Behemotku, znowu zapomniałaś włączyć monitora?:evil_lol: Witaj Alu! Zrozumiałam , że masz wolny weekend...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Jesteś tego pewna?:evil_lol:
  8. [quote name='Pysia']:eviltong: Poczekajcie grzecznie ;)[/quote] Acha, już się rozpędziłam... grzeczna to ja byłam tylko we wczesnym dzieciństwie...:diabloti:
  9. myślę, że tak może być tym bardziej, że wet tak mówił. nasze yoreczki to nie są zbyt wielkie psy i mogą tak reagować. Killuś na dokładkę przy każdej wizycie histeryzuje a potem udaje ciężko chorego. To nic, że jak byłam na zewnątrz gabinetu, to wet go nie mógł złapać i się ganiali wokół stołu, jak tylko weszłam zaczął słaniać się na łapkach i płakać. Prawie zemdlonego wynosiłam do domu... wet mówił, że takiego aktora to on u siebie jeszcze nie miał... Będzie dobrze, zobaczysz!
  10. Moniś, nie martw się, będzie dobrze!!!! Może po tych zastrzykach się tak czuje...:calus:
  11. [quote name='asiunia'][IMG]http://images21.fotosik.pl/80/b12f5af976b90854.jpg[/IMG] niczym pelnej krwi kon arabski:loveu:[/quote] w dodatku ogier...
  12. Moniś, nie martw się na zapas, będzie dobrze, może to tylko zły humor...
  13. Takie małe pełzające w pampersach??? byłaby najbardziej znaną Matką Polką...9 sztuk to nie w kij dmuchał.... Pysia, nie drażnij się z nami, tylko gadaj...:mad:
  14. No nie, te cholery już się czepiają??? Wredne małpy... A czy kleszcze w ogóle robią coś pożytecznego????
  15. Szczerze mówiąc nie wiem, ale wtedy nie działało...wszystko inne było kropka w kropkę tak samo... Za to jestem bogatsza w doświadczenia! [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8581/45sj3.gif[/IMG]
  16. [quote name='*Ania...Niuf*'][B]Kurde kobity nakierujcie mnie jak wielokrotnie cytować bo nie wiem:oops: [/B][/quote] Ja wiem, ja wiem!!! Chociaż tyle... w prawym dolnym rogu posta, jak jesteś zalogowana masz taki znaczek z plusikiem i cudzysłowem razem. Wciskasz go sobie przy tych postach na które chcesz odpowiedzieć a dalej już normalnie...
  17. Poczta kwiatowa... [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1548/rosesdt6.gif[/IMG]
  18. Madziu, dla Ciebie wszystko... [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3684/23iq1.gif[/IMG] To co wpisywałam różniło się tylko tym, że url na początku i końcu pisałam dużymi literami..., czy to było przyczyną??? Powinnam Ci posłać kwiaty... [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/301/roses6rx7.gif[/IMG]
  19. Dzisiaj jeszcze nie próbowałam... na pewno gdzieś coś robię nie tak, ale i tak dobrze, że wyszłam z encyklopedii...:angryy:
  20. [B][COLOR=SeaGreen]Dzień dobry! Nareszcie dorwałem się do własnej galerii. Jakoś tak fajniej zrobiło się na dworzu, cieplej i pachnie ładniej. Albi mówi, że to wiosna. Jak zwykle się mądrzy, bo przecież sam pamiętam jak to było w zeszłym roku, tylko zapomniałem jak to się nazywa. W każdym razie nie chce mi się już tak często spać, wolę biegać z piłeczką...[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4498/tnimg0002rv9.jpg[/IMG] Albi dalej leży... [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6351/tnimg0001ux1.jpg[/IMG] no to ja sobie biegam... [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/8268/tnimg0003fe2.jpg[/IMG] Oczywiście duży nie wytrzymał nerwowo... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8093/tnimg0004go5.jpg[/IMG] I powalił młodego fotografa... [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/6052/tnimg0005ou3.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2121/tnimg0006mr2.jpg[/IMG] Przy okazji chwycił moją kochaną pomarańczową piłeczkę.. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5666/tnimg0007vl6.jpg[/IMG] i tyle z niej zostało... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2720/tnimg0008qd3.jpg[/IMG] na szczęście Michał dał mi nową, bialutką... [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1417/tnimg0009um7.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1747/tnimg0010ux0.jpg[/IMG] Albi był niepocieszony.. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8589/tnimg0011zn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9844/tnimg0012gn0.jpg[/IMG] Michaś robił mi zdjęcia, więc starałem się pozować ... [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2429/tnimg0014vk9.jpg[/IMG] no i ta zaraza oczywiście pozazdrościła... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3433/tnimg0017qy8.jpg[/IMG] wtrynił się bezczelnie [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5104/tnimg0018ix6.jpg[/IMG] chciał rąbnąć moją piłeczkę , musiałem ratować Misia [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2603/tnimg0020ju7.jpg[/IMG] Michał ruszył do kontrataku... [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/64/tnimg0021tu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7344/tnimg0022bx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7459/tnimg0023lj4.jpg[/IMG] Ja szczekałem ile sił, ale oni nie chcieli przestać [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6647/tnimg0062xh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4913/tnimg0063gu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2117/tnimg0064mp3.jpg[/IMG] Sam nie wiem kto wygrywał [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6218/tnimg0065wy9.jpg[/IMG] ale na koniec nie miałem wątpliwości [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1661/tnimg0066il8.jpg[/IMG] potem obydwoje padli strudzeni [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3883/tnimg0067vm4.jpg[/IMG] i sobie poodpoczywali... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/430/tnimg0068xp0.jpg[/IMG] A ja miałem swoją piłeczkę... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2168/tnp1080143ys6.jpg[/IMG] Czarny wrócił do swojej ulubionej pozycji... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/600/tnp1080149uj0.jpg[/IMG] i miałem święty spokój... [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8822/tnp1080150it0.jpg[/IMG] cdn... [/COLOR][/B]
  21. [quote name='Pegaza']A moja Soma dostała dziś cieczke czyli zaniedługo będe latać z nimi osobno a do pary jak pójde z Somą przybędzie mi kij :eviltong: I spodziewam się równiez że Soma bedzie chodzic pobudzona bo tak właśnie ma w okresie cieczki .Nie ma się co dziwic bo ja tez bym łaziła wściekła jakbym 3 tygodnie krwawiła:evil_lol: Więc może Albi wyczuwa też cieczki u suczek i dlatego chodzi pobudzony a ze się sąsiad napotoczyl to mu z rana przylożył:eviltong:[/quote] cześć Pegaza! Bardzo możliwe, zwłaszcza, że sąsiad prawie nie znany... [quote name='*Ania...Niuf*']Hihi to strasznie śmiesznie wygląda:evil_lol: ale koledze twojej córci i mojemu pracownikowi napewno do śmiechu nie było:evil_lol: P.S.czekam na fotki:diabloti:[/quote] No tak, śmieje się ten kto patrzy, ale w sumie i tak nie wiem dlaczego Albert robi to tylko jemu...Kolega psa nie ma, tym bardziej suczki...;)
  22. [quote name='*Ania...Niuf*']A co tutaj tak cicho:crazyeye: nikt nic nie pisze... to ja napisze:p Droga Alkil nie jesteś sama z wiosennymi zmianami u Albiego... choc ja mam suke to Ona tez dostaje szajby na widok innych psow ( nigdy tak sie nie zachowywala,no chyba ze miala cieczke) prosby i grozby nic nie daja:shake: ...a przyczyna jest cieczka u suki sasiadow:roll: ...i tak sie ostatnio zastanawialam czy Diana nie jest czasem homo-niepewna bo chciala zgwalcic naszego pracownika:evil_lol: ale sie chlopak wystraszyl:evil_lol:[/quote] Witaj Aniu! A ja myślałam, że suczki nie mają takich problemów...zawsze miałam psy, stąd babskie zachowania stanowią dla mnie tajemnicę. A Albercik do TYCH spraw upatrzył sobie jednego kolegę córci. Jak go widzi to strasznie się cieszy, dla odmiany tamten strasznie się go boi... Więc może też jest niepewny...[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2057/pyzateemotikony43wr9.gif[/IMG] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:cool1:Ewa ...u nas też były numerki obok:angryy:aż 1 trafienie[/B][/I][/quote] Zgapiłaś, zgapiłaś!!!!! U nas też był jeden samotny biały żagiel!!!
  23. [quote name='Behemot']Oooo raz mi sie przydarzu;a dymi bylo dizo chialam straz zyzywac :cool1:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: To chyba jest fajniejsze od wątku z półtorametrowym psem.:cool3: Swoją trogą plątał się tam jeszcze większy pies, z metr sześćdziesiąt... Ja mam 161 cm wzrostu, ciekawe jakbym go wyprowadzała na spacer???? [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3772/spacerbiz9.gif[/IMG] Dzień doberek Alu!:lol:
  24. Nie wychodzi mi....:-(:-(:-( U Ciebie działa u mnie nie...:placz:
  25. Dobry wieczór! Filmik oglądałam! :loveu:
×
×
  • Create New...