Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. Dobry wieczór Alu! Cieszę się razem z Tobą...:lol::lol::lol:
  2. Witaj Cola! Fajowo masz....:cool3:
  3. [quote name='madziasto4']Wiem, wieeem :eviltong: Witaj, hmmm[B] HyperText Transfer Protocol :cool3: [/B]Ciekawa lektura :eviltong: Pomóc z odsyłaczem? ;)[/quote] jeszcze się pytasz....:placz: i tak już jestem siwa, bardziej nie będę ale może na duszy zrobi się lżej...
  4. cześć Haniu! Odzywam się z lekką obawą, bo mnie jeszcze Pysia zrypie...:placz:
  5. Witaj madziu! Bannerka pozazdrościłam... i mordowałam się z nim okrutnie, bo odnośnik mi zgłupiał...:cool1:Próbowałam z pięć razy, szlag mnie trafił i poszłam do pracy. Zabiorę się za to w wolnej chwili, a inni do tej pory będą czytać encyklopedię...zobacz sama...:placz::placz::placz:
  6. Dobry wieczór! I dzielę radochę z wolnego kompika!:lol:
  7. AlKil

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu! u nas już dzisiaj, po wczorajszej wiosence, zrobiło się zimno. No i wiało...:shake:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:ptady my som doma .....jechaliśmy se przez Gogołową:evil_lol::evil_lol::evil_lol: odwiedziny zaliczone , dziecka nakarmione, Ozzy się sypnął:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teraz lecimy na Kłokocin:evil_lol: [/I][/B][/quote] uff, Alu...jak Ty to pięknie napisałaś....:-o
  9. [quote name='Doginka']:diabloti: Monika, ale pięknie wyszłaś na tych fotach.:loveu: A czy Ty teraz masz galerię[B][COLOR=Red] młodych[/COLOR][/B] talentów? Bo od rana samymi wierszami pachnie :diabloti:[/quote] Tak wiosennie, tak radośnie młody talent tu nam rośnie, sypnie rymem, radą chluśnie, w tej galerii nikt nie uśnie! Waszka piękna, lico kraśne, odmieniła miny kwaśne i radocha wręcz z niej tryska, uśmiechami w koło ciska...:eviltong:
  10. Dzień dobry!!!:lol:
  11. Pysiu!!!!!!! CZarne, kochane kluseczki!!!!!!!!!!! Jesuuu, jakie szczęście!!!!:bigcool::bigcool::bigcool: Czy przewidujesz jakiegoś chłopaczka??????:cool3::cool3::cool3:
  12. Weszka rymy przeczytała i natychmiast oniemiała... Trwa bidula w stanie szoku ssmanka u jej boku... kto pobudzi ją do życia? Kto jej poda szklankę picia? My to wiemy, nie wątpimy, Pysiu! W Ciebie my wierzymy!!!!
  13. Drogi kochany Bigosku!!!! [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8452/happykd4.gif[/IMG] Wszystkiego naj, naj, naj!!!!! [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4905/urodziny16iz7.gif[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/7975/92ef4.gif[/IMG]
  14. [quote name='Behemot']No ale one muszą się rzucać w oczy :evil_lol: To jest świetne zdjęcie z pomysłem, w pierwszej trójce znalazłoby się jak nic :lol:[/quote] Tylko żeby nie był to fotomontaż, to Ala musi je własnoręcznie umalować...:evil_lol: Cześć Alu!:lol:
  15. [quote name='Magda_Miki']Hej Ewus! Mocno trzymam kciuki za domek i sliczna dzialeczke! Znam troche to uczucie, bo przerabiam to od roku z rodzicami:lol: Ciagle dolinki itd. Ty masz o tyle lepiej, ze domek juz stoi i nie bedziesz sie musiala uzerac z wykonawcami:mad:[/quote] Dzień doberek! to prawda, u nas w większości wykonawcą będzie mój TZ, a z nim już mam dużą praktykę w użeraniu...[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2315/malzonkavg7.gif[/IMG] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)to dzielimy wygraną na pół:evil_lol: U nas też numerki obok padaja .....to pewnie te z drugiej strony ...posrodku zostają te wygrane:angryy: [/I][/B][/quote] Było obok...:shake: ale dzisiaj środa....:diabloti: [quote name='PIKA']Magda to chyba zostalam wgnieciona w to łózko :evil_lol: rzymam kciuki za Wasz wymarzony domek :kciuki:[/quote] Wgnieciona bywa tylko troszeczkę. [quote name='beria']Ewa, działka przepiękna :loveu: Trzymam kciuki, żeby się udało :thumbs: W takim dużym domu i na takiej działce, nie będziesz miała nic przeciwko gościom :grins: Z psami oczywiście :cool3: Prawda ????[/quote] Jasne, że nie!!!!! Mój TZ planuje co najmniej jeden pokój gościnny. A latem namiotów zmieści się tam mnóstwo!!! [quote name='madziasto4']Ewa coś czuję, że nie odpędzisz się od dogomaniaków :evil_lol:[/quote] Mam nadzieję! [quote name='Magda_Miki']No to juz wiemy, gdzie beda kolejne zloty:evil_lol:[/quote] Oczywiście jak się uda zostać właścicielami... [quote name='Paulina_mickey'] Ty masz niebieski parkiet:crazyeye: ale suuuuuper:D:D:loveu:[/quote] To panele w pokoju u dzieci. [quote name='anetta']Wow, ale teren :o z calych sil trzymam kciuki aby wszystko sie udalo :thumbs: [URL]http://img249.imageshack.us/img249/4590/tnimg0016eb4.jpg[/URL] to jest paszkot :p U mnie takie lataly gdy mielismy winorosl za oknem :evil_lol:[/quote] OOO! Fajnie, ja przeszukałam posiadane książeczki o ptakach, ale jego tam nie było...:cool1: Chciałam dziś wstawić parę fotek, ale mój TZ porwał mi aparat do pracy i mówi się trudno. Albercika dopadła wiosna...:cool1: W niedzielę, wyszedł z furtką z ogródka i dopadł psa sąsiadki... Lekko go skotłował....:mad: Sąsiadka ostatnio mieszkała gdzie indziej, sprawiła sobie psa, widać, że kiedyś w rodzinie miał jamnika, więc rozmiarów jest niepozornych w stosunku do Albiego, chociaż na pewno jest dużo potężniejszy od jamników. podejrzewam, że Alberta wkurzyło, że przyszedł obcy pies na jego podwórko i darł na niego koparę. No to wyszedł do niego....:angryy: Oczywiście nas nie było w domu, bylismy mierzyć ściany w Pomlewie... Ale na szczęście nic się nie stało, Albi nie umie gryźć i zawsze przyjmuje technikę kotłowania, oplucia i wytarzania przeciwnika w podłożu. Sąsiadka zna Albiego od szczeniaka, więc dymu nie było...;)
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Ewa uda się zobaczysz .....a wieczór widzę był bardzo upojny:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kurcze takie miejsce to marzenie typowe BEZLUDZIE .....miodzio , i masz towarzystwo tylko tego kogo sobie życzysz .......ide zagrać w LOTTO ;)może i ja się wyprowadzę z tego ...mojego pięknego sąsiedztwa:angryy: [/B][/I][/quote] Cześć Alu! mój TZ też zagrał. Zawsze mówi, że to już, w tą sobotę, no dobra, to w następną i tak zawsze cudownie padają numerki obok...:evil_lol: [quote name='madziasto4']A to jest takie kompletne bezludzie czy gdzieś niedaleko są sąsiedzi?[/quote] Nie jest takie kompletne bezludzie, normalna podgdańska wioska, tylko, że przy 2 ha, sąsiedzi są oddaleni o kilkaset metrów, tym bardziej, że nikt tam nie ma domu przy samym płocie, a bardziej pośrodku działki.:lol:
  17. Dzień dobry! Toż się staram to kupić. Nawet mam podobno poważnie zainteresowanych kupców mojego m , ale żeby nie było zbyt łatwo narzeczona w Polsce, narzeczony zagramanicą i ogląda chatę przez emaile....:cool1: Nie wiem czy ta transakcja wypali, więc na razie się nie cieszę...:diabloti: Czy można kupić mieszkanie przez internet????:hmmmm: A wczoraj spędziłam upojny wieczór z TZ-em [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5314/109134oi7.gif[/IMG]dzieląc naszą wymarzoną chatę na pomieszkania...
  18. [quote name='Paulina_mickey'] ale świetne zdjęcie:loveu: :loveu:[/quote]Dziękujemy! [quote name='HankaRupczewska']Jewka , ale wypasiony folwark ! :crazyeye:[/quote] cześć Haniu! jest gdzie polatać! Zobaczymy, może się uda....:lol:
  19. No i polazłam dzisiaj na chwilę do ogródka, żeby zrobić zdjęcia dla potencjalnych kupców i znalazłam na trawniku takie coś.... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9031/tnimg0024yc2.jpg[/IMG]
  20. [quote name='madziasto4']Fotka robiona przy tej samej sesji, po prostu założyłam mu chwilę później spinkę :eviltong: Już nie spałam i jeszcze nie spałam :eviltong: Aż poszłam zapytać Mamę: 'Mama, padało wczoraj?', w odpowiedzi usłyszałam 'nieeeee...' W Gdańsku to rzeczywiście mogło padać, bo Gdańsk to nie Gdynia, ale w Gdyni przecież nie padało.... :niewiem: Ach wieczorem troszkę kropiło :PROXY5: Przypomniałam sobie :lol:[/quote] byłam akurat na Kamiennym potoku jak zaczęło padać...:evil_lol: Madziu, ale to nie zbrodnia nie zauważyć deszczu, nie martw się, jeszcze się na jakiś załapiesz...[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/919/7amj4.gif[/IMG]
  21. Dzień dobry! Myślę, że nawet jak się taki atak mu nie powtórzy, to i tak koniecznie pogadaj z wetem!!!! Zdrówka mu życzymy!!!!!!:lol:
  22. Hmmm. to jak to będzie jak zostaniesz babcią??????????:hmmmm: Dzieciowstręt do wnuków????:nono:
  23. [quote name='madziasto4']:p Witamy, witamy :lol: Coś Ty, padało? A może Wam dach przecieka, co? :eviltong: ;) Bo ja za nic sobie nie mogę przypomnieć :niewiem: No chyba, że w nocy albo raniutko padało jak jeszcze spałam...;) [/quote] Padało jak wracałam z pracy, tak koło piętnastej... spałaś jeszcze czy już????:cool3:
×
×
  • Create New...