-
Posts
1374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlKil
-
Witaj! Nie przeboleję chyba, że ja na plaży, a na łysej górze....:placz::placz::placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:oops:zazdraszczam plaży ....bereta nie:eviltong:[/I][/B][/quote] to przyjedź i weź kawałek [quote name='Vectra']ja zazdroszcze bereta .:diabloti:[/quote] sprezentować Ci jeden? [quote name='Magda_Miki']No to czekamy na fotorelacje;)[/quote] wykonane [quote name='Paulina_mickey']dobry:D:D:D:D:D[/quote] dobry! [quote name='*Ania...Niuf*']dzien dobry Alkil:multi: to ty należysz do klubu "moherowców":evil_lol: czy tylko sama dla siebie nosisz:cool3: czekam z niecierpliwoscia na zdjecia;)[/quote] jasne, że należę, jeżdżę okładać tych z tvn okładać parasolką.. [quote name='Yorkie']Super foteczki :loveu: On i zęby, i język pokazywał :lol: Czekam na dalszą część :Cool!:[/quote]dokonane [quote name='Marta_Ares'] hehe on jej jezyk pokazuj:evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: a co to za haszczak???[/quote] to jest mina "zeżrę cię" A to Kiara, pies koleżanki. [quote name='Magda_Miki']Hahaha....ale mina:roflt::roflt: o widze papierosika:diabloti: Atak strasznie zlego psa:evil_lol: Super!:multi:[/quote] kocham nałogi... [quote name='*Ania...Niuf*']O widze że z tego Killerka prawdziwy...KILLER:crazyeye: :evil_lol:[/quote] jasne, nie wiedziałaś???? [quote name='Yorkie']O, Killuś mały zazdrośnik :eviltong: A jaki pyszczek w piasku, chyba dzisiaj będzie kąpanko, co? ;)[/quote] kąpanko było wczoraj, dzisiaj czesanko!
-
[B][COLOR=SeaGreen]Jestem znowu... Na czym to skończyłem? A, na wrednej babie... Potem gdzieś sobie poleciała, zostałem chociaż na chwilę sam... [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/9795/tnimg0064zd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5441/tnimg0065dg9.jpg[/IMG] mogłem się podelektować spokojem... [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8851/tnimg0068hg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3194/tnimg0071ko1.jpg[/IMG] nagle patrzę... [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/7091/tnimg0072ce1.jpg[/IMG] i własnym oczom nie wierzę... a niby tak zaczepiała, namawiała do kontaktów, podrywała I CO??????? [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/236/tnimg0075gv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2722/tnimg0076ij6.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/552/tnimg0078xg0.jpg[/IMG] Zdenerwowałem się okropnie i nakrzyczałem na nią... [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6533/tnimg0079iw3.jpg[/IMG] wróciła... [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2628/tnimg0083tq8.jpg[/IMG] choć patrzyła za tamtym... postanowiłem się obrazić... [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1888/tnimg0084ys4.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6599/tnimg0089gd3.jpg[/IMG] potem jej jeszcze nawymyślałem... [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2619/tnimg0091eg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3706/tnimg0092zr3.jpg[/IMG] potem obraziła się ona... [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/9617/tnimg0093wb0.jpg[/IMG] w końcu pozwoliłem się jej powąchać na zgodę... [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5487/tnimg0094lg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8845/tnimg0095wr0.jpg[/IMG] muszę przyznać, całkiem ładna z niej babeczka, szkoda tylko, że taka wysoka... [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1305/tnimg0101ap9.jpg[/IMG] i lekko zwariowana. Uparła się dogonić listek. [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5252/tnimg0102no2.jpg[/IMG] Cdn.... [/COLOR][/B]
-
[COLOR=SeaGreen][B]Witam! Moja pańcia się nudzi... I z nudów mnie dręczy! Zabrała mnie dzisiaj na plażę z taką jedną natrętną wariatką. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1130/tnimg0021pz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7718/tnimg0023hm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1189/tnimg0027jc7.jpg[/IMG] jestem pewien, że ona ma ADHD...bo kto się kąpie w marcu??? [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/607/tnimg0028kc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2379/tnimg0031pk0.jpg[/IMG] Ciągle musiałem przed nią uciekać [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4200/tnimg0032vk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6316/tnimg0034sx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9154/tnimg0035yi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8100/tnimg0036ti2.jpg[/IMG] Gdzie się nie spojrzałem, tam była ona... [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1961/tnimg0038kq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9424/tnimg0042oj1.jpg[/IMG] Pobiegłem prosić pańcię o ratunek... [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7489/tnimg0043qm2.jpg[/IMG] Błagałem, żeby wzięła gdzieś tą cholerę... [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6915/tnimg0045rw0.jpg[/IMG] Jak zwykle nie udzielono mi pomocy... [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/516/tnimg0051pf4.jpg[/IMG] Zacząłem na nią krzyczeć! [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2416/tnimg0052uy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1288/tnimg0054pz1.jpg[/IMG] Tępiej babie trzeba ostro tłumaczyć!!! [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5346/tnimg0055fa6.jpg[/IMG] Niestety żadne logiczne argumenty do niej nie trafiały... [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9527/tnimg0057tw9.jpg[/IMG] Moje zębiska nie robiły na niej wrażenia [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7572/tnimg0059ke4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1364/tnimg0061vw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6174/tnimg0062cj0.jpg[/IMG] cdn... [/B][/COLOR]
-
jednak się wybrałam na tą plażę. Założyłam ciepła zimową kurtkę, nadziałam moherowy beret i ruszyłam. Jak poobrabiam zdjątka to udowodnię czarno na białym , że przetrwałam ten wiatr, chociaż trochę mi piach w zębach trzeszczy...:diabloti:
-
Wytrwała jesteś !:crazyeye: Z działką lipa coraz większa... jeśli coś z tego wyjdzie będzie to cud nad Wisłą...a ostatni taki cud był trochę dawno...:shake:
-
[quote name='Yorkie']Cześć :bigcool: Foteczki są super i mają super komentarze, aż mi się nadal chce śmiać :grin: :loveu:[/quote] Dzień dobry! Ale w koło jest wesoło....:lol::lol::lol: [quote name='PIKA']O matko jakie psie nieszczęście :evil_lol:[/quote] Straszne nieszczęście...częste mycie skraca życie :evil_lol: a on chce być psem długowiecznym. Miałam się dziś wybrać na spacer na plażę z tym diabełkiem, ale nie mogę rozgryźć pogody. Raz pochmurno, raz słoneczko, znowu pochmurno jakby miał padać śnieg z agrestem... Albi i tak zostanie w domku, bo nie zmieści się do fury koleżanki. Tzn, może by się zmieścił, ale będzie tam Kiara więc mogłoby nic z wozu nie zostać. ta pogoda jest do bani....:shake:
-
[quote name='waldek2']Cześć wszystkim Gosiu, a może w tym roku zapuść Axelkowi włoski. U mnie ani Megisia i teraz nawet Holly mimo ze mają szczeniaki nie trafiły do fryzjera. Nauczyliśmy się wiązać włosy w takie fajne warkocze - kiedyś pokaże jak będziecie chcieli. Pozdrawiam Waldek[/quote] Jasne, że chcemy!!!! Gosiu, jak tam walka???? Kiedy będziesz???? Tęsknimy....:placz:
-
Wpadliśmy się przywitać. Mizianko dla Ariska.:lol:
-
nie wytrwam już dłużej, bo mi TZ zgasił światło...:placz::placz::placz:
-
[quote name='Pysia']A kto? A kto? :evil_lol:[/quote] O jaka Ciekawska... [quote name='evaxon']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: prosze nie kaz mi tego mowic:lol:[/quote] O, Tajemnicza... [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:osz w morde jeża ......mało nie spaskudzilam się od śmiechania:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajne foty :pEwuniu:loveu: [/I][/B][/quote] I byś pobrudziła to wszystko wysprzątane...:placz::placz:
-
[quote name='Pysia']Buziaki dla TZta :loveu: Zna się na ludziach :diabloti::evil_lol:[/quote] przekażę rano, bo boję się teraz do niego podejść...:mad: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi:tak tak tak mam od wczoraj wolny weekend:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kochanieńkie moje ....Patko , Ewcie, Madziu, Paulo, Pysiu, PIKO, Maga, Gosiu ,córuniu i ciotko .......umyłam ostatnie okno o 21:evil_lol:...umyłam podłogi zrobiłam porządki wywalając stertę geatów i na jutro tylko mi zostało odkurzanie ale to dopiero jak tatko wstanie. KKKurde ale nagadałyście:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/quote] OOO Ala!!! Czapki z głów! Jesteś szalenie [B]porządna...[/B]
- 78403 replies
-
i to też jeszcze widzę!:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']No wychodzi jej, wychodzi, bo ja właśnie siedzę u niej w galerii już na 20 stronie:cool3: :cool3: :cool3: :p[/quote] Działa , działa!! gacuś jest super... O cholera Tz zgasił mi światło...chyba zostanę tym modem... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Juto będziesz musiała stanąc do góry nogami, żeby je obejrzeć...:diabloti::diabloti::diabloti: -
Dziś wyjątkowo jestem wytrwała...:loveu:
-
i nie gardzą mniejszym rozmiarem...:eviltong:
-
Żałuje od paru godzin... siedzi na fotelu i wzdycha i rzuca mi brzydkie spojrzenia...
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:multi: naszczescie jestem nie tą co druga Ewa:evil_lol:[/quote] A nie lubisz myszki????
-
Ale za to TZ mnie chciał!!!:Cool!::Cool!::Cool!:
- 78403 replies
-
jestem Ewa, ale wolę ogórki kiszone!!!! Nie wiem czy one komponują się z myszką...
-
Światełko w tunelu miałam już dawno...nie chcieli mnie tam!!!!:diabloti:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Lansowacz!!!!:B-fly::B-fly::B-fly: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia Wyzyskiwacz