Jump to content
Dogomania

KropkaKropka

Members
  • Posts

    728
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KropkaKropka

  1. Podnoszę - Madziek, to czemu on nazywa się 'GROM' a nie 'PIĘKNY' :razz: ?
  2. [quote name='Limonka']Ale ładny psiak :) Mogę zrobić bannerek?[/quote] Jasne że możesz - prosimy!
  3. Podczas kolejnej akcji udało się odebrać jednego z dwóch owczarkowatych niby groźnych psów od baby. A ON: grzeczny i milutki :loveu:! BARDZO POTRZEBUJE DOMU! Do tej pory zaznał tylko bicia, głodu i uczucia ciężkiego, krótkiego łańcucha... Teraz, dzięki uprzejmości Madziek i Pani kierowniczki ze schroniska w Opolu jest już bezpieczny i najedzony. Ale to, że w schronisku jest mu dobrze wcale nie znaczy, że nie SZUKA DOMU! Psiak naprawde jest wyjątkowy...: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8774/obraz0477xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9726/obraz0493jm.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9376/obraz0507yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/310/obraz0517gu.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/1606/obraz0606mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7613/obraz0617bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/4862/obraz0624oh.jpg[/IMG] ( Madziek, napisz jaki on jest )
  4. [quote name='Monia70']Aksa- jesteś [SIZE=5][COLOR=purple]PIĘKNA[SIZE=2][COLOR=#000000] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] Piękna i mądra...
  5. [quote name='Ania-Sonia']A ja czekam na zdjęcia kochanej wiercipiętki! :multi: ;)[/QUOTE] Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem ;) (nie wiem ile uda mi się dzisiaj wkleić... reszte wkleję jutro) [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/43/hpim54043vq.jpg[/IMG] [IMG]http://img430.imageshack.us/img430/3614/hpim54099uv.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3586/hpim54063vr.jpg[/IMG] Przyznam że trudno Aksie zrobić zdjęcia - pyszczek jej lata to w prawo, to w lewo... Ciociu ulvhedinn - szyjka naszej Aksi się nie odkręciła ;)?? Ps: Bona - mylisz się i to bardzo!
  6. Podnoszę! Wszystkie psiaki sio do domów!
  7. MadziuSt, co słychać u naszego kochanego Ciapciulka i kochanego Loniusia?
  8. Podnoszę! Hmm... Czy Aksia nadal szuka domu? Zgupiałam...
  9. Podnoszę! Śliczne psiaczki czekają na domki. Komu pieska, komu?
  10. Podnoszę, kruszynka Aksia ciągle spada :( nie ładnie!
  11. PROSZĘ, ZAJRZYJCIE NA TEN WĄTEK: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1529054#post1529054
  12. A teraz małe porównanie: [SIZE=3][B]Taka byłam :-([/B][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/1/45747.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Taka jestem :lol: [/SIZE][/B] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8527/hpim53154ul.jpg[/IMG]
  13. No to będę pierwsza :cool3: . To zdjęcie zrobiłam dzisiaj w czasie spacerku. Autor: KropkaKropka (czyli ja :diabloti: ) Pies (w zasadzie suczka): Foczka Tytuł: "Czyż nie jestem piękna :laugh2_2: ?! A mój jęzor jeszcze piękniejszy, no nie?!" [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8527/hpim53154ul.jpg[/IMG]
  14. Aksiuniu, spadasz ciągle kruszynko :(... Hopaj na 1 strone!
  15. Podnoszę :loveu:!! Foczusia Ślicznusia ciągle spada :(!!
  16. Podnoszę! Kochana Inusia nie może się oddalać od 1 strony!
  17. Aksiulku? Co ty tak spadasz? Już mi tu na 1 stronkę wkakuj :mad: !!
  18. :placz: [*] :placz: [*] :placz: [*] :placz: [*]
×
×
  • Create New...