-
Posts
728 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KropkaKropka
-
Podczas kolejnej akcji udało się odebrać jednego z dwóch owczarkowatych niby groźnych psów od baby. A ON: grzeczny i milutki :loveu:! BARDZO POTRZEBUJE DOMU! Do tej pory zaznał tylko bicia, głodu i uczucia ciężkiego, krótkiego łańcucha... Teraz, dzięki uprzejmości Madziek i Pani kierowniczki ze schroniska w Opolu jest już bezpieczny i najedzony. Ale to, że w schronisku jest mu dobrze wcale nie znaczy, że nie SZUKA DOMU! Psiak naprawde jest wyjątkowy...: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8774/obraz0477xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9726/obraz0493jm.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9376/obraz0507yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/310/obraz0517gu.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/1606/obraz0606mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/7613/obraz0617bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/4862/obraz0624oh.jpg[/IMG] ( Madziek, napisz jaki on jest )
-
[quote name='Ania-Sonia']A ja czekam na zdjęcia kochanej wiercipiętki! :multi: ;)[/QUOTE] Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem ;) (nie wiem ile uda mi się dzisiaj wkleić... reszte wkleję jutro) [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/43/hpim54043vq.jpg[/IMG] [IMG]http://img430.imageshack.us/img430/3614/hpim54099uv.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3586/hpim54063vr.jpg[/IMG] Przyznam że trudno Aksie zrobić zdjęcia - pyszczek jej lata to w prawo, to w lewo... Ciociu ulvhedinn - szyjka naszej Aksi się nie odkręciła ;)?? Ps: Bona - mylisz się i to bardzo!
-
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
KropkaKropka replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę! Wszystkie psiaki sio do domów! -
Malutki Ciapciuś ma DOM, zostaje u Magdy ST!!!
KropkaKropka replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
MadziuSt, co słychać u naszego kochanego Ciapciulka i kochanego Loniusia? -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
KropkaKropka replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę! Śliczne psiaczki czekają na domki. Komu pieska, komu? -
PROSZĘ, ZAJRZYJCIE NA TEN WĄTEK: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1529054#post1529054
-
Żmigrodzka Foczka zostaje na zawsze u Edi :)
KropkaKropka replied to Kam's topic in Już w nowym domu
A teraz małe porównanie: [SIZE=3][B]Taka byłam :-([/B][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/1/45747.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Taka jestem :lol: [/SIZE][/B] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8527/hpim53154ul.jpg[/IMG] -
Konkurs "Zdjęcie grudnia" - WYNIKI!!! (str.12)
KropkaKropka replied to Behemot's topic in Foto Blogi
No to będę pierwsza :cool3: . To zdjęcie zrobiłam dzisiaj w czasie spacerku. Autor: KropkaKropka (czyli ja :diabloti: ) Pies (w zasadzie suczka): Foczka Tytuł: "Czyż nie jestem piękna :laugh2_2: ?! A mój jęzor jeszcze piękniejszy, no nie?!" [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8527/hpim53154ul.jpg[/IMG] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
KropkaKropka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Benosław, spoko ziomal ;) -
Żmigrodzka Foczka zostaje na zawsze u Edi :)
KropkaKropka replied to Kam's topic in Już w nowym domu
Podnoszę :loveu:!! Foczusia Ślicznusia ciągle spada :(!! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
KropkaKropka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!!! -
Żmigrodzka Foczka zostaje na zawsze u Edi :)
KropkaKropka replied to Kam's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!!!