Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. Super, że się Kajowi udało!! Czekamy na jakieś wieści z noweg domu!! :multi: :loveu::loveu:
  2. Oluś co tu tak pusto? Na GG to się siedzi, ale zdjęć się zrobić nie chce. :mad: Cały Ty - leń. :diabloti:
  3. [quote name='Nera-']Mam pytanie- jaka obroża jest najbardziej wytrzymała na zwariowanego szczeniaka :eviltong:? Hilton już został rozerwany (poszło zapinanie w ciągu bodajże minuty :evil_lol:) i poszukuje czegoś dobrego. Myślałam nad rogzem jednak nie wiem czy w małych rozmiarach również jest ten zatrzask żeby się nie odpinało?[/quote] Takie coś jest tylko w Lkach i XLkach, a sądzę, że na małą to S/M będzie. U mnie sprawdza się jeszcze Muscat, Lupine. ;)
  4. [quote name='Szamanka']Może spróbuj dokładniej opisać sytuację: w jakim wieku jest Twoja sunia? czy zawsze tak reagowała? czy tak samo reaguje na psy i na inne suki? Ja niestety wiem, że nie każdy ma możliwość skorzystania z pomocy szkoleniowca.. Więc trzeba sobie inaczej radzić ;) Metodą małych kroków... ;)[/quote] Czika ma 10 lat i to nie jest sytuacja, która dzieje się od niedawna, tylko już kilka lat temu jej się "zaczęło". Na sukę zza siatki nie reaguje agresją, wręcz można powiedzieć, że się "lubią". Najczęściej warczy jak jakiś pies/suka próbuje wąchać ją w okolicach 'intymnych'...
  5. [quote name='Cerber']No co ty!!! to dlaczego ja o tym nic nie wiem?????????? przecież był wzorek i nic nie było na ten temat napisane, ze w zamian za ten wzorek jest inny :( jak to możliwe :([/quote] Może po prostu sklep zamieścił błędne zdjęcie.
  6. [quote name='Cerber']Czy wy kochani nie potraficie czytać :loveu:? wychodzi chyba na to, że tak. Przecież napisałam, ze przysłali mi smycz nie taką jaką chciałam! miały byś 2 smycze do kompletu, jedna różowa(jaką dostałam) i jedna fioletowa w kwiatuszki, której nie dostałam, a w zamian za fioletową dostałam to ,,coś'' co jak zobaczyłam za pierwszym razem bardzo się wpieniłam, ale po chwili pomyślałam, ze póki co zostawię tę smycz na powiedzmy treningi, a po nowym roku dokupię przepinaną fioletową smycz w kwiatki do obroży cerberkowej, fioletowej w kwiatki. Bardzo was proszę jeśli już czytacie to czytajcie dokładniej:cool3: Osobiście ta czerwona smycz mi się kompletnie nie podoba i nie bardzo pasuje do obróż, które już posiadam.[/quote] Dostałaś taką smycz, jaką zamówiłaś, bo widzę, że to rozmiar M, a w tym rozmiarze nie ma wzorku Floral, który jest oznaczany literką B, tylko jest zamiast niego wzorek Butterfly, też oznaczany literką B. :razz:
  7. No nareszcie zdjęcia!! I jakie śliczne :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_nQ1B7uI708M/SSMwArM_bYI/AAAAAAAAA-4/A5d_2bj2LBQ/s640/P1050761.JPG[/URL] - No pewnie, że Sarcia piękna jesteś, nie ma wątpliwości :buzi: [URL]http://lh5.ggpht.com/_nQ1B7uI708M/SSMwPxiSBtI/AAAAAAAAA_s/_B1RFr7lE9w/s640/P1050767.JPG[/URL] - Atak na pasek. :diabloti:
  8. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]A witaj dawno nie widziana Psiulko :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Co zrobił ? A to patrz :[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Jechał tak sobie chłopak słodko do Orzechowskiego schroniska / nie no nie mielismy go zamiaru tam zostawiac :diabloti: ino w celach towarzyskich / [/COLOR][/B] [/quote] Nie widziana? Ja cały czas na dogo jestem. :razz: [URL]http://images41.fotosik.pl/30/f9eb9515d2feeacd.jpg[/URL] - Jak szczeniak :loveu: [URL]http://images45.fotosik.pl/30/f3c00eb80a4f21c4.jpg[/URL] - Czekoladowy golden :loveu: Arnik jest jedyny w swoim rodzaju. :diabloti: [CENTER]:laola::laola:[/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=purple]Wszystkiego najlepszego[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=purple]z okazji urodzin!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :BIG:[/CENTER] [CENTER]Dużo, dużo zdrowia, szczęścia, radości, spełnienia marzeń i dłuuuuuuuuuuuuuuugich lat i wspaniałych chwil z Arnisiem!!!! [/CENTER] [CENTER]:tort:[/CENTER] [RIGHT]Życzy Ilona i Czika :multi:[/RIGHT]
  9. Też chce śnieg (i zdjęcia Sarci)! :cool3: A tak wogóle potwierdzacie swoją obecność w sobotę? :razz: PS. Doszło zamówienie? Już jestem go ciekawa. :loveu:
  10. [quote] coraz bardziej denerwuje mnie ten rogz tym razem doszly obrozki niby Mki a mam rozszerzone na maxa i akurat sa na mojego dobre...moj pies ma 30 w szyi a rogz niby do 40.... [/quote] Co Ty mówisz? :-o [B]KaRa_ [/B]gratulacje! Pochwal się jak już dostaniesz nagrodę. :razz: Olek, większych zdjęć się nie dało? Pomniejszały mi się z 5 minut. :diabloti: Ale ładnie psiury wyglądają, no no. :loveu: Pan się szarpnął. :razz:
  11. [quote name='Moniek193']Ale tu dawno nikogo nie bylo:-(Nawet zeby watek podtrzymac:-( No nic niusia same se tu popiszemy:-( Jak bede miala troche wiecej czasu moze w piatek to wstawie pare nowych fotek, tylko kto je bedzie ogladal:placz::placz:[/quote] Jaaaa! :multi::multi:
  12. [QUOTE]śliczną ma obróżkę bardzo jej pasuje :cool3: [/QUOTE] Dziękuję. Jak tam Bartiś? :loveu: [quote name='deer_1987']Na pierwszych fotkac sama doopa :P[/quote] Wcale nie. :razz: Dzisiaj byłam z Cziką u weterynarza na szczepieniu. Muszę sobie tu zapisać, że dopiero za 5 dni mogę dać jej tabletkę na odrobaczanie. :cool3:
  13. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpRGTC4oI/AAAAAAAAJLU/wh9Lj2p5Hq4/s640/16.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpR6EVORI/AAAAAAAAJLc/v0WwaW8mVcs/s640/17.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpVysUDmI/AAAAAAAAJL8/OSoy0ENVqww/s640/21.JPG[/IMG] Kitka :razz: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpXs8PUYI/AAAAAAAAJMM/iR_oVCefN7c/s640/23.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpZycKrJI/AAAAAAAAJMk/8OM6hpU9D0s/s640/26.JPG[/IMG]
  14. [quote name='smallpati'][B][COLOR=#00bb00][COLOR=black]Dada [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#00bb00][COLOR=black]będzie pasować do psa róż, mam ten sam komplet fajnie wygląda na jasnym psie[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#00bb00]:loveu:[/COLOR][/B] powiedział to Olek którego pies chodzi w fiolecie :diabloti:[/quote] Taaaa i do tego w kwiatuszki i kosteczki. :diabloti: [B]Dada[/B], super komplet. :loveu: Pokaż teraz na psinie. :razz:
  15. [quote name='anitaaa i bartis'] psiulka [B][I]Dzięki za kciuki ;) Już jutro będzie wiadomo co mu jest [/I][/B] [B][I]Spraw sobie takiego misia :evil_lol:[/I][/B] [/quote] Narazie nie mam warunków, ale na szczęście mam bardzo częstą możliwość poznawania w praktyce niufiastej natury. :loveu: I wiem jakie to wspaniałe psy. :loveu:
  16. Heej Figowe!! :multi: Ile nowych fot, uaa :razz: A jakie śliczne :loveu: [URL]http://i33.tinypic.com/2gw6p7n.jpg[/URL] - Łeee, co on robi z tą łapą w powietrzu? :cool3:
  17. Heej Fryty! :multi: Nie tłumacz się geografią tylko zdjęć kilka wstaw, to tylko 10 minut. Geografia nie ucieknie. :razz:
  18. [I][I][URL]http://www5.picfront.org/picture/9rcixjfBd/img/Image200.jpg[/URL] - Ale Ci zazdrosczę tego czarnego, dużego, puchatego pycholka!! :loveu: Cudny :iloveyou:[/I] [/I] [I]Trzymamy kciuki żeby z Bartisiem było wszystko ok :kciuki:[/I]
  19. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpHN6pS7I/AAAAAAAAJKU/Dpo5t8vO4RA/s640/08.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpIeMxWRI/AAAAAAAAJKc/QWfYTMIOaUQ/s640/09.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpJl9RsbI/AAAAAAAAJKk/bioottkIVxo/s640/10.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpKSypTEI/AAAAAAAAJKs/URWsKhEhmKk/s640/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpLWYC_CI/AAAAAAAAJK0/oRDAbzFjGIc/s640/12.JPG[/IMG] Na dziś tyle. Reszta jutro, żeby nie było za dużo. :diabloti:
  20. [quote]Maxio cudny :loveu: A teraz Czikulca, bo już jest 'jutro' :cool3: [/quote] Już daję. :razz: [B][COLOR=#9932cc][quote][B][COLOR=#9932cc]Nawet juz po południu .....jutro ;-)[/COLOR][/B][/quote][/COLOR][/B][COLOR=#9932cc][quote] [B][B][COLOR=#9932cc]witajcie :loveu:[/COLOR][/B] [/B][/quote][/COLOR] [COLOR=black]Witamy :multi:[/COLOR] [quote] [URL="http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MeZJHoWI/AAAAAAAAJII/TErB-QxZkDs/s640/49.JPG"][COLOR=#000000]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR...Ds/s640/49.JPG[/COLOR][/URL] Jaki kochany i zadbany :loveu: A tak w ogóle to czyj to pies? Bo się nie orientuję, ale pewnie już pisałaś ileś tam stron wcześniej :lol: :oops: [/quote] Nie znam tych ludzi, jedynie wiem gdzie mieszkają. :diabloti: [quote]To ja tez sie przywitam:loveu:^^ To co Ilona kiedy mozemy na zywo poznac rudzielca co??:loveu: [/quote] Hej :cool3: Sobota? :razz: [quote] Śliczny Maxio :loveu::loveu: No to czekamy na Czikulkę bo miały być dzisiaj [/quote] Proszę bardzo: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBo-rDXdYI/AAAAAAAAJJk/KSJ0JJqW0nk/s640/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpAttI_QI/AAAAAAAAJJs/B-6q7Y90PWA/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpBRIFuNI/AAAAAAAAJJ0/U2OmLVYBpeA/s640/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SSBpDWh5YSI/AAAAAAAAJJ8/cxiX8UMII6A/s640/05.JPG[/IMG]
  21. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9Mf-XPHBI/AAAAAAAAJIY/J-89WswD_4g/s640/51.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9Mgk6yN8I/AAAAAAAAJIg/rJvAri9GCeM/s640/52.JPG[/IMG] :loveu: Jutro foty Cziki ze spacerku, dogobranoc :bye:
  22. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MXEwa_eI/AAAAAAAAJHw/KwDRNXNOBA4/s640/46.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MYFPojqI/AAAAAAAAJH4/8HP9UxbgdY8/s640/47.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MY2uQvrI/AAAAAAAAJIA/AXaSp_5gFHQ/s640/48.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MeZJHoWI/AAAAAAAAJII/TErB-QxZkDs/s640/49.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MfOa2HrI/AAAAAAAAJIQ/psnFqh_0qaA/s640/50.JPG[/IMG]
  23. [COLOR=#000000][quote][URL="http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3TLcOrMI/AAAAAAAAH3A/WNP7SxspPBs/s640/20.JPG"][COLOR=#000000]http://lh3.ggpht.com/psiulka/SQR3TLc...Bs/s640/20.JPG[/COLOR][/URL] Czy to jest węgier? :loveu: Boszzzz jak ja kocham te rudzielce :loveu: [/quote] Nie wiem czy węgier, ale w każdym razie zboczony. :diabloti:[/COLOR] [URL="http://www.sherry-niunia.home.pl/przyjaciele/czika/czika.html"][COLOR=#000000][QUOTE][/URL][URL="http://www.sherry-niunia.home.pl/przyjaciele/czika/czika.html"][COLOR=#000000]Solankers Primrose[/COLOR][/URL][URL="http://www.sherry-niunia.home.pl/przyjaciele/czika/czika.html"] [/QUOTE][/COLOR][/URL] Jak miło. :loveu: Dzięujemy. :) [QUOTE] Kiedy ja wychodzę z moją Cziką podczas cieczki na sapcer cała zgraja za nami i trzeba się przepychać , a raz właścicielce się taki mały piesek zerwał , a tak to zazwyczaj chodzą za nami bezpańskie:shake: [/QUOTE] U mnie podobnie, dobrze, że narazie po wszystkim, następny kryzys za pół roku. :eviltong: [QUOTE]Ilu masz modeli do obfocenia :loveu: :diabloti: [/QUOTE] Wystarczyłby mi jeden. :razz: [QUOTE] Ullala ale śliczne focie:loveu: [/QUOTE] Dzięki. :razz: *~~~~~~~*~~~~~~~*~~~~~~~~* Max (prawie jak BC :loveu:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MTRvoJyI/AAAAAAAAJHI/LErpLrzjJJw/s640/41.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MUD-PyhI/AAAAAAAAJHQ/1lzmC9xKjPE/s640/42.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MUloAXKI/AAAAAAAAJHY/6sZM66CD6Uo/s640/43.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MVSB7LkI/AAAAAAAAJHg/V2Idc5dFfIo/s640/44.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SR9MWEAXZYI/AAAAAAAAJHo/NGRnzhBhgiw/s640/45.JPG[/IMG]
  24. Dudi do góry!! :multi:
  25. Jaka bida malutka. Gdzie jest teraz? Dlaczego Twój bazarek jest zamknięty?
×
×
  • Create New...